Arnavutköy Temizlik Şirketi

İnsan hayatını etkileyen en önemli unsurlardan biri de temizliktir. Bu anlamda temizlik faaliyetlerinin son derece sık ve düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Hijyenli bir ortamda yaşamanın, insan sağlığı açısından da önemli bir konumda olması, bunu gerektirmektedir. Biz de, Arnavutköy Temizlik Şirketi olarak, faaliyet alanlarımızı temizlik işi hizmetlerine yöneltmiş bulunuyoruz.

Arnavutköy temizlik şirketleri arasında en düzenli ve profesyonel çalışan firma olan Esma Temizlik Şirketi, her türlü temizlik faaliyetini yıllardır başarıyla yürütmektedir. Bu maksatla birçok kategori doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Hizmet konularımızın başında ev temizliği ve ofis temizliği gelmektedir.

Ev Temizliği

Arnavutköy ev temizliği alanında firmamız, iki farklı çözüm sunabilmektedir. Dolu ev temizliği işlemleriniz ve boş ev işlemleriniz, bu doğrultuda sunmuş olduğumuz temizlik çözümleri arasındadır.

Dolu Ev Temizliği: Eşyalı ve kullanıma hazır olan evlerde gerçekleştirdiğimiz bu ev temizliği, genel itibarıyla bir temizlik personelimiz vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Personelimiz, kullanıma hazır evlerde muhtelif birçok temizlik faaliyetini yürütmektedir. Ütü yapımı, perdelerin temizliği ve asılması, halı temizliği, koltukların silinmesi, cam ve duvar temizliği gibi birçok işte hizmet veren personellerimiz, saat 09.00 ile 17.00 saat dilimleri arasında çalışmaktadır.

Arnavutköy dolu ev temizliği hizmetimizde, her büyüklükteki evler için hizmet verebilmekteyiz. 1+0 evler dâhil olmak üzere, 2+1, 3+1, 4+1 ya da dubleks ve tripleks konutlarınız için personel görevlendirmesi yapabilmekteyiz. Genel itibarıyla ev temizlikleri bir personel ile bir gün sürmekteyken, evinizin büyüklüğüne göre bu süre uzayabilmektedir. Aynı şekilde personel sayısı da, talebiniz doğrultusunda artırılabilmektedir. Dolu ev temizliği ücretlerini, iş bitiminde kontrol ettikten sonra evinize gelen temizlik personellerimize nakit olarak yapmaktasınız. Dilerseniz, şirketimizin banka hesaplarına havale yoluyla da para transferi gerçekleştirerek ödeme yapabilirsiniz.

Arnavutköy boş ev temizliği hizmetimizde ise, henüz inşaattan yeni çıkmış ya da atıl vaziyette bulunan ancak taşınmak istenen evler için temizlik işlemi yapmaktayız. Dolu evlere nazaran belli bir çalışma saati bulunmayan dolu ev temizliğinde, Esma Temizlik Şirketi olarak en hijyenik mâlzemeler ve temizlik ekipmanlarını kendi bünyemizden tedarik etmekteyiz.

Dolu ev temizliği için tercih edilen personel sayısı genel itibarıyla ikidir. Bu hizmet dâhilinde duvarların silinmesi, peteklerin ve banyo ile mutfakların temizlenmesi, yerlerin silinmesi, cam temizliği gibi birçok alanda temizlik faaliyetleri yürütülmektedir.

Arnavutköy Villa Temizliği

Normal evlere göre görece daha büyük yüz ölçümlere sâhip olan villalar için de villa temizliği hizmeti vermekteyiz. Bu iş için genel itibarıyla dört adet temizlik personeli görevlendirmekteyiz. Villanızın büyüklüğüne göre bu sayı değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak diğer ev temizliklerine nazaran daha kapsamlı bir temizlik faaliyeti yapılacağı için, villalarınıza önceden keşif yapılması zorunludur. Bu doğrultuda daha kaliteli ve hızlı bir şekilde program dâhilinde temizlik hizmeti vermekteyiz.

Arnavutköy Ofis Temizliği

Ev temizliğinden sonra en sıklıkla îfâ ettiğimiz görevler arasında ofis temizliği gelmektedir. Ofis temizliklerinde temel gayemiz, şirket çalışanlarının daha rahat ve konforlu bir çalışma ortamında iş yapmalarını sağlamaktır. Bu nispetle, ofis içerisinde yer alan tüm mâlzemelerin ve elektronik âletlerin tozları alınmakta, yerler silinmekte, gerekli cam temizlikleri de yapılmaktadır. Ofis temizlik işleri genellikle periyodik olarak tekrarlandıklarından dolayı, ödemeler de aylık döngüler şeklinde faturalandırılmaktadır.

Arnavutköy Dış Cephe Temizliği

                Birçok farklı yöntem ile gerçekleştirdiğimiz dış cephe temizlik işlemlerinde, en güvenli araç ve gereçleri tercih etmekteyiz. Dış cephe temizliği konusunda önceden keşif yapılarak binanın ihtiyaçlarını hesaplamamız gerekiyor.

Sepetli vinç ile dış cephe temizliği hizmetimizde, bilhassa yüksek katlı binalarda temizlik işlemleri yapmaktayız. Plazalar gibi binaların cam temizliği de bu şekilde yapılmaktadır. Bir sepet içerisinde bir ya da iki personelimiz vasıtasıyla yapılan dış cephe temizlikleri, binanın yüksekliğine göre 26, 35 ya da 42’lik sepetli vinçlerin kullanılması ile gerçekleştirilmektedir.

Platform ile dış cephe temizliği ise, sepetli vinçlerin erişemediği uzunluktaki binalar için tercih edilmektedir. Bu doğrultuda iki ilâ yedi metre arasında değişen platformlar kullanılmaktadır. Kullanımı esnâsında güvenlik ön planda tutulmalıdır.

Dağcılık yöntemi ile dış cephe temizliği hizmetimizde epey yüksek binalar için cam temizliği yapılmaktadır. Bu yöntem oldukça riskli olduğundan, temizlik personelinin muhakkak gerekli eğitimleri almış ve güvenlik sertifikalarının bulunması gerekmektedir. Firmamız, bu konuda da tecrübeli olduğundan dolayı, son derece başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Sabit asansör ile dış cephe temizliği, henüz inşası bitmemiş olan plazalar ya da AVM’ler için kurulan sabit asansörler vasıtasıyla gerçekleştirilir. Bu tercih, diğerlerine nazaran daha güvenlidir.

Uzatma yöntemi ile dış cephe cam temizliği işlemleri de, vinç ve benzeri araçların kullanılamadığı yerlerde tercih edilen bir yoldur.

Arnavutköy Site ve Merdiven Temizliği

İstanbul’da artık kurumsallaşan sitelerin temizlik ihtiyaçlarını da Esma Temizlik Şirketi olarak karşılayabilmekteyiz. Bu iş dâhilinde periyodik olarak da hizmet veriyoruz. Siteye ait bina camlarının silinmesi, havuzların temizliğinin ve bakımının yapılması, çimlerin biçilmesi, düzenli olarak çöplerin toplanması, merdiven temizliği, otoparkların temizlenmesi ve asansör temizliği gibi birçok konuda çalışma yapmaktayız. Site yönetimi tarafından istendiği takdirde, siteyi temizlemek maksadıyla kullanılan temizlik mâlzemeleri de firmamız tarafından tedarik edilebilmektedir.

            Arnavutköy Yangın Sonrası Temizliği

Oldukça üzücü ve müessif hadiseler arasında yer alan yangından sonra mekânlar ciddî zararlar görebilmektedir. Bununla birlikte yangının bırakmış olduğu koku ve isler, mekân için yaşanılamaz durumlar ortaya çıkarmaktadır. Firmamız, yangın sonrası temizlik hizmeti de vererek özel kimyasal bileşenler sâyesinde son derece pratik ve güvenli işlemler uygulamaktayız. Böylece mekânı, yangından önceki hâline çevirmiş oluyoruz. Ayrıca yangının izlerinden olan koku ve isler de mekândan ayrılmış oluyor.

Arnavutköy Zemin Temizliği ve Cilalama

Firmamız, aynı zamanda zemin temizliği faaliyetleri de gerçekleştirmektedir. Muhtelif zemin niteliklerine göre uygulamış olduğu farklı temizlik yöntemleri dâhilinde, hem kristalize cilalama ile göz kamaştırıcı zemin sonuçları elde etmekte hem de hijyenik olarak mekânı sağlıklı koşula getirmektedir.

            Arnavutköy Banka Temizliği

Gün içerisinde yoğun olarak kullanılan banka şubeleri için de periyodik temizlik hizmeti vermekteyiz. Toz alma, cam ve zeminlerin silinmesi gibi hizmetlerimiz, mesai saatinden sonra olarak gerçekleştirilmektedir.

Arnavutköy Okul ve Dershane Temizliği

Daha sağlıklı koşullarda büyümeleri gereken çocukların eğitim yuvaları için de temizlik uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimiz de genel itibarıyla periyodik olarak yapılan rutin temizlikler arasında yer alıyor. Esma Temizlik Şirketi, bu bakımdan eğitim yuvalarının temizliğine önem vermektedir.

Arnavutköy Otel Temizliği

Firmamız, sıklıkla kullanılan ve temizlik konusunda ihtimam gösterilmesi gereken yerlerden olan oteller için, detaylı temizlik faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Bu nedenle firmamız, talep hâlinde yarı zamanlı ya da sabit olmak üzere otellere personel görevlendirmesi de yapmaktadır.

Arnavutköy Depo Temizliği

Esma Temizlik Şirketi, iş yerlerinin en önemli birimlerinden olan depolar için, iş sağlığı ve güvenliği unsurlarını dikkate alarak temizlik hizmeti vermektedir.

            Arnavutköy Mağaza Temizliği

Firmamız, zemin temizliği ve cam temizliği başta olmak üzere toz alma işlemleriyle birlikte mağazalara da temizlik hizmeti vermektedir.

                Her türlü temizlik işlemleri hakkında bilgi almak ve randevu talep etmek için Esma Temizlik Şirketi çağrı merkezini arayabilirsiniz.