Avcılar Temizlik Şirketi

Temizlik şirketlerine olan talebin hızla artığı bu günlerde Esma Temizlik Şirketi olarak Avcılar ilçesi ve semtleri için gelen talepleri yerine getiriyoruz. Temizlik kavramı geçmişten bugüne hayatımızın her noktasında oldu ve bu süreç sürekli genişleyerek devam etmektedir. Bu durum temizlik sektörünü devasal bir hale getirmiştir. Sadece ev temizliği ile başlayan sektör şuan dış cephe temizliği, fabrika temizliği, endüstriyel temizlik gibi kurumsal seçenekler ile büyümeye devam etmektedir. Esma temizlik olarak Avcılar Temizlik Şirketi taleplerinin tamamında cevap vermektedir.

Esma Temizlik Şirketi kurumsal ve bireysel temizlik taleplerini %100 oranında müşteri memnuniyet hedefi ile çözüm sunmaktadır.

Avcılar Temizlik Şirketleri arasında bireysel ve kurumsal çözüm alanında birçok artı özellik ile sektörde bölgesel bir marka haline geldik. Esma temizlik bu marka değerini korumak ve geliştirmek için memnuniyet ve kalite merkezli yenilikçi çözümler geliştirmektedir.

Avcılar Temizlik Şirketi Arayışında Neden Esma Temizlik?

  1. Hizmet çözümlerinde kalite ve memnuniyet olmazsa olmazlarımız arasında en üst sırada yer almaktadır.
  2. Fiyat politikamız doğru rakamlarla en iyi hizmet anlayışı ile belirlenmektedir.
  3. Kullanmış olduğumuz makine, malzeme ve temizlik kimyasalları temizlenecek yerin durumuna göre farklılıklar göstermektedir.
  4. Temizliğin en büyük hedefi olan hijyen konusunda dezenfekte çalışmamız özenli olarak yürütülmektedir.
  5. Personellerimiz yeterli deneyime sahiptir. Aynı zamanda temizlik kategorilerine göre özel personeller ile hizmet sağlanmaktadır. Örneğin dış cephe cam temizliği için camcılarımız sadece bu işi yapan kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda personel yapımızda eğitim ve geri dönüşlerin değerlendirilmesi ile kendini geliştiren bir yapı ile hareket ediyoruz.
  6. Esma Temizlik olarak güven, kurumsallık, profesyonellik ve memnuniyetlik kavramları başarılı olmak için öngördüğümüz değerler olarak kabul etmekteyiz.
  7. Temizlik sektöründe yer alan otuza yakın temizlik seçeneğinin tamamında hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz sayfasında çalıma yaptığımız tüm kategorileri göre bilirsiniz.
  8. Çalışma saatlerimizde esneklik söz konusudur. Özellikle ofis ve fabrika temizliklerinde mesai saatleri sonrasında hizmet suna bilmekteyiz. Aynı zamanda ortamın uygun olması durumunda gece çalışmaları da yapılmaktadır.
  9. Esma temizlik olarak personellerimizin yasal sorumluluklarını yerine getirmekteyiz. Yani sgk ve iş sağlığı ve güvenliği eğitim ve sertifikaları alınmaktadır.
  10. Esma Temizlik Şirketi olarak marka değerine en çok önem veren şirketler arasında yer almaktayız. Bunun sonucu olarak hizmetlerimizde en ufak pürüze dahi izin vermiyoruz. Markamıza gelebilecek en olumsuz yorumu dahil kabul etmiyor ve bu gibi bir durum ile karşı karşıya kalmamak için olmaz gereken en doğru şekli ile hizmet taleplerini tamamlıyoruz.

Esma Temizlik olarak tercih sebebi olmamızı içeren listelediğimiz maddelerin tamamına tam uyumluluk ile çalışmalarınızı yürüteceğimizin garantisini veriyoruz.

Avcılar Temizlik Şirketi hizmet talebi seçenekleri ve detaylı hizmet adımları nelerdir?

Esma temizlik olarak Avcılar ve diğer hizmet bölgelerimizde aşağıdaki hizmet seçeneklerini yerine getiriyoruz. Hizmetlerimizin uygulama adımları konusunda da bilgilerde yer alacaktır.

Avcılar Ev Temizliği

Ev temizliği hizmeti temizlik şirketlerinin oluşumunda ilk adım olarak tanımlaya biliriz. Bu nedenle ev temizlikleri kendi arasında çok farklı seçeneklere sahiptir. Öncelikle temizleme durumuna göre detaylı ev temizliği, genel ev temizliği, cam silme, ütü yapma gibi genel seçenekler mevcuttur. Bunla birlikte evin durumuna göre boş ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği gibi seçeneklerde mevcuttur.

Standart dolu eşyalı ev temizliklerinde genelde tek personel ile hizmet verilmektedir. Ancak diğer boş, tadilat ve inşaat sonrası ev temizliklerinde en az 2 kişi ve üstü personel ile çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Ev temizliği çalışmalarında boş ev temizliği eşyalı ev temizliğine göre çok daha zorlu bir süreçtir. Çünkü boş ev temizliğinde evin tüm metre karesinin temizliği çalışması yapılmaktadır. Personellerimiz ev temizliklerinde yeterli tecrübeye sahip olması bizlere hizmet esnasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Avcılar Ofis Temizliği

Ofis temizliği diğer birçok temizlik seçeneğine göre farklı aşamaları mevcuttur. Bu aşamaların en önemlisi ofisler aktif ve pasif temizlik süreçlerine sahiptir. Yani iş sürekliliği olduğu saatlerde yapılan temizlik ile mesai sonrası yapılan temizlikler şeklinde iki bölüme ayıra biliriz. Esma temizlik şirketi olarak en çok hizmet verdiğimiz ofis temizliği seçeneği mesai saatleri içerisinde olan ve periyodik şekli ile haftalık temizlik hizmetidir. Aynı zamanda boş ve tadilat sonrası ofis temizlikleri içinde hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. Ofis temizliği esnasında özellikle toz alma sırasında doküman, elektronik cihaz ve diğer değerli eşyalar için gerekli tebbirleri alıyoruz. Ofis temizliği seçeneklerimiz ve detaylar için bizlerle iletişime geçe bilirsiniz.

Avcılar Dış Cephe Temizliği

Dış cephe cam, kompozit, reklam panosu gibi temizlik talepleri için hizmet vermekteyiz. Dış cephe temizliği için bir çok alternatif seçeneğimiz mevcuttur. Bu seçenekler arasında sepetli vinç sistemi, hareketli ve makaslı platform, dağcı ve asansör yöntemlerini kullanıyoruz. Hangi yöntemin en ideal yöntem olduğunu yaptığımız keşif sonrası belirlemekteyiz.

Avcılar Dış Cephe Temizliği Şirketi

Avcılar Dış Cephe Temizliği Şirketi

Avcılar Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği hizmetimiz kurumsal hizmet seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Temizlik seçenekleri fabrika için çok farklı kollara ayrılmaktadır. Bunları sıralamak gerekir ise; Fabrika zemin temizliği, Fabrika Makine temizliği, Fabrika yönetim ve ofis temizliği, Fabrika dış cephe temizliği şeklindedir. Bu temizlikler esnasında en önemli noktalardan bir tanesi personel sağlığı ve iş kazalarının önüne geçmektir. Olası kazalar sonrası büyük maddi kayıpların olma ihtimali yükse olması nedeni ile buna yönelik tebbirler alınmaktadır. Esma temizlik şirketi olarak en çok dikkat ettiğimiz konu budur. Sonrasında müşteri memnuniyeti zaten garantimiz altındadır.

Avcılar Okul ve Dershane Temizliği

Eğitim kurumlarının temizliği hem eğitim kalitesinin artması hem de çocuklarımızın salgın bir hastalık ile karşı karşıya kalmaması için çok önemlidir. Okul ve dershanelerin en çok temiz olması gereken yerleri ortak kullanımda olan tuvaletler, koridorlar ve sınıflardır. Bu alanlar için özel çevreye zarar vermeyen kimyasallar ile müdahalede bulunulmaktadır. Aynı zamanda yapılacak antlaşmalara göre bu yerlerin periyodik temizlikleri de şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Avcılar Zemin Temizliği ve Cilalama

Zemin temizlikleri ve sonrasında yapılacak cilalama işlemlerini konusunda uzman ekiplerimiz ve makinelerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Özellikle zemin temizliği konusunda rota, itmeli ve otomat tarzı makineler ile hizmet sunmaktayız. Cilalama çalışmalarında ise özel makine seçeneklerimiz mevcuttur. Zeminlerini parke, fayans ve epoksi zemin durumlarına göre farklı kimyasallar ile müdahale edilmektedir. Garantili ve sorunsuz bir çalışma için bizler ile iletişime geçe bilirsiniz.

Avcılar Depo ve Bodrum Temizliği

Genel olarak bina altlarında yer alan bölümlerden oluşan depo ve bodrumlar için temizlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Depo temizliklerinde en büyük problem bu alanların dolu olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle standart temizlik ücretlerine göre daha pahalı bir çalışmadır depo ve bodrum temizlikleri. Aynı zamanda su baskınları nedeni ile en çok su birikimin olduğu bu bölümler için çalışmalar yürütmekteyiz. Acil müdahale gerektiren durumlar için bizlerle 7/24 iletişime geçe bilirsiniz.

Avcılar Site ve Merdiven Temizliği

Site yönetimlerinin görevleri arasında olan site ortak alanlarının temizliği konusunda hizmet vermekteyiz. Bina içi merdiven, korkuluklar, ortak camlar, asansörler, çıkış kapıları, yangın merdivenleri, otoparkların periyodik olarak temizliği çalışmalarını yürütüyoruz. Temizlik çalışmalarını taleplere göre değişiklik göstermekle birlikte haftada bir gün olarak belirledik ve genel sözleşmelerimiz bu şekilde yapmaktayız. Aynı zamanda bahçe ve açık otopark mıntıka temizliği çöp alma gibi hizmetlerimizde site temizliği dahilin de yerine getirilmektedir.

Avcılar Plaza ve İş Merkezi Temizliği

Plaza, Avm ve iş merkezi temizliklerinde genel çalışma standartlarımız tam zamanlı, yarı zamanlı personel temini şeklindedir. Aynı zamanda günün belirli saatlerinde temizlik hizmetimiz mevcuttur. Ve son olarak periyodik olarak bu merkezlerin dış cephe temizliği taleplerine de çözüm sunmaktayız.

Avcılar Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Özel makinemiz ile ofisinize ve evinize gelerek yerinde koltuk ve halı yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Temizlik sürelerimiz yapılacak işin yoğunluğuna göre 2 saat ile 6 saat arasında sürmektedir. Koltuk temizliğinde özel vakumlu sistem sayesinde kuruma süreleri oldukça kısa olmaktadır. Aynı zamanda çıkmayan lekeler için lokal kimyasal kullanım ve özel manuel fırçalama gerçekleştiriyoruz.

Avcılar Mağaza, Cafe ve Restaurant Temizliği

Hizmet sektörünün dahilinde olan bu tür mekanların temizliği hayati öneme sahiptir. Esma temizlik şirketi olarak bu mekanların öncelikle inşaat, açılış ve tadilat öncesi temizliklerini yerine getiriyoruz. Aynı zamanda periyodik olarak mutfak, dış cephe cam temizliklerini de yapmaktayız. Taleplere göre düzenli çalışma sözleşmesi de yapılmaktadır.

Avcılar Yangın Sonrası Temizliği

Yangın sonrası oluşan is, koku ve yanmış olan eşyaların temizliği oldukça zorlu bir süreç ile bizleri karşı karşıya bırakmaktadır. İslerin ve kokunun giderilmesi için çok özel kimyasallar kullanılmaktadır. Yangın sonrası temizlik talepleriniz için öncelikle keşif yapılmaktadır Gerekli incelemeler bire bir gözle yapıldıktan sonra süre ve fiyat teklifi tarafınıza iletilecektir. Yangın sonrası temizliğinde %100 sonuç elde etmek çok mümkün olması oldukça güçtür bu nedenle temizlik sonrası boya ve dekorasyon firmalarından tekrardan bir hizmet almanız gerekecektir.

Avcılar Otel Temizliği

Otellerin temizliği müşterilerin devamlılığı için çok önemlidir.Çünkü oteller insanların gecelerini geçirdiği mekanlardır ve insanlar gecelerini geçirdiği mekanların hijyen açsından kusursuz olmasını istemektedir. Bu nedenle özellikle odaların temizliği, ortak kullanım alanlarının temizliği titizlik ile sürekli bir çalışma mantığı şeklinde yapılmalıdır. Esma temizlik olarak bu türde çalışmalara personel tedarik etmekteyiz. Detaylı bilgi ve tekliflerinizin değerlendirmesi için bizleri araya bilirsiniz.

Avcılar Banka Temizliği

Banka temizlikleri günlük kullanımın çok yoğun olması nedeni ile temizlik konusunda düzenli bir çalışma gereksinimi olan mekanlar arasında yer almaktadır. Çalışan personelin hata kabul etmez bir çalışma yoğunluğu içerisinde olması nedeni de bu mekanların hijyenik olması için ayrıca bir önemli faktör olarak karşımızda durmaktadır. Esma temizlik şirketi olarak banka temizliği için gerekli özeni göstererek seçilen personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Avcılar Hastane Temizliği

Hastane temizliği hizmetimiz öncelikle hastanelerin kurulum öncesinde yapılan temizlik seçeneklerinden oluşmaktadır. Bunla birlikte aktif bir hastanenin temizliği konusunda tam zamanlı personel ve malzeme desteği vermekteyiz. Temizlik için bir çok eğitimden geçmiş personel ile destek sunulmaktadır. Temizliğin hem hastalar hem de personelimizin güvenliği için çok dikkatli ve titiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu konuda personellerimize gerekli eğitimler ve kontrol mekanizmaları oluşturulmuştur.

Avcılar Su Baskını Temizliği

Su baskınları sonrası talep edilen temizlik için Esma temizlik şirketi olarak 7/24 hizmetimiz aktiftir. Su baskını temizliğinde önceliğimiz ortamın sudan tamamen temizlenmesidir. Bu çalışma sonrasında temizlik adımları sırası ile uygulanmaktadır.

Avcılar Villa Temizliği

Villa temizlikleri standart ev temizliklerine göre çok daha büyük bir alana sahip olması nedeni ile çoklu personel ile hizmet verilmesi gerekmektedir. Villa temizlikleri boş, inşaat sonrası, tadilat sonrası veya dolu yani eşyalı temizlik şeklinde seçenekler mevcuttur.Villa temizliğinde talepleriniz doğrultusunda gerekli personel sayısı belirlenerek malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir. Mekanın büyük olması nedeni ile iş bölümü doğru ve etkili bir şekilde yapılarak çoklu personel nedeni ile oluşa bilecek karmaşaya yer verilmemektedir.

Avcılar Temizlik Personeli Temini

Temizlik personeli temini hizmeti şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Tam zamanlı, yarı zamanlı veya periyodik çalıma seçenekleri ile bizlerden personel talebinde buluna bilirsiniz. Personellerin tüm sgk, yol giderleri tarafımızda karşılanmaktadır. Aynı zamanda senelik izne çıkan veya rapor alan personel için yerine ücretsiz personel desteği sunulmaktadır. Büyük bir avantaj sağlayan personel temini hizmeti için bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Mail veya telefon ile taleplerinizi bildirmeniz durumunda sizlere en kısa sürede teklif dosyası gönderilecektir.

Avcılar Cam Temizliği

Cam temizliği konusunda özel olarak sadece cam konusunda uzmanlaşmış personeller ile hizmet sağlanmaktadır. Bu çalışmalar tüm cam temizliği taleplerine cevap vermektedir. Özellikle dış cephe cam temizliği, kış bahçesi cam temizliği gibi yerler için hizmet verilmektedir. Hizmet esnasında vinçli sistem, uzatma, platform gibi seçeneklerimiz mevcuttur.

Esma Temizlik Şirketi olarak yukarıda detaylarını belirttiğimiz hizmetlerimizin tamamında müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışmaları yürütüyoruz. 7/24 hizmet hedefi ile çağrı merkezimiz sizlerin taleplerine cevap vermektedir.