Dershane Temizliği

Dershane Temizliği hizmetimizi Esma temizlik olarak kurumsal müşteri kategorimizde yer alan hizmetlerimiz arasındadır saymaktayız. Dershane Temizliği hizmetinde çeşitli referanslarımız mevcuttur. Genel olarak eğer ki Dershane açılış sürecinde ise inşaat sonrası dershane temizliği hizmetini sunmaktayız. Her sene eğitim dönemi öncesi yapılacak temizlik taleplerine ise tadilat sonrası temizlik veya  genel temizlik hizmeti verilmektedir. Bu hizmetlerimiz dışında aktif olarak hizmet veren dershanelere haftalık olacak şekilde periyodik temizlik veya haftanın tüm günleri hizmet verecek tam zamanlı personel desteğimiz yer almaktadır. Dershane temizliğinde gerek duyulan tüm temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Doğru yöntemler, Kaliteli Personel ve İşini severek yapmanın sonucu memnuniyettir.

Dershane Temizliği hizmeti hem öğrencilerin sağlığı hemde talep edilir olan dershaneler arasında oluna bilmesi için önemli kriterlerden bir tanesidir. Temiz ve hijyenik ortamlarda yapılan eğitim ile temizlik problemi olan merkezlerde verilen eğitimin arasındaki kalite farklı oldukça fazla olacaktır. Esma temizlik olarak bu konuda çözüm sunuyoruz.

Dershane temizliği talepleriniz için bizleri hizmet bölgelerimiz dahilinde aramanız yeterli olacaktır. Saha personellerimiz sizleri ziyaret ederek talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyat teklifi ile memnuniyet garantili hizmet sözleşmesini sizlere hazırlayacaktır.