Fabrika Temizliği

Esma Temizlik Şirketimiz Fabrika Temizliği taleplerini de yerine getirmektedir. Fabrika Temizliği talepleri zemin temizliği, makine temizliği, inşaat ve tadilat sonrası temizliği, dış cephe temizliği gibi bir çok seçenekten oluşa bilmektedir. Esma temizlik olarak tüm bu seçeneklerin tamamında sorunsuz ve kurumsal bir anlayış ile çözüm getirmekteyiz.

Fabrika temizliği hizmetimizde aktif olarak üretim yapan fabrikalarda mesai saatleri sonrası ve gece çalışmalarımız mevcuttur. Esma temizlik şirketi olarak amacımız müşterilerimiz için en iyi hizmeti onların istediği şekli ile yerine getirmektir. Fabrika temizliklerinde en önemli nokta makine ve teçhizatın doğru yöntemlerle temizlenerek herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçmektir.

Esma temizlik, fabrika temizlik hizmetini gerekli olan tüm araç geçer ve endüstriyel temizlik malzemeleri tedarik etmektedir. Talepleriniz doğrultusunda keşif için sizleri ziyaret etmekteyiz. Gerekli incelemeleri ve sizin değerlendirmelerinizi göz önüne alarak en uygun zaman ve fiyat teklifini hazırlamaktayız.

Fabrika temizliği talepleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşa bilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizler için 7/24 hizmet vermektedir.