Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği, kurumsal olarak en çok hizmet verdiğimiz kategorilerden bir tanesidir. Dış Cephe Temizliği hizmeti temizlik şirketleri arasında en çok zorlanılan hizmetler arasındadır. Bu nedenle Esma temizlik şirketi olarak Dış Cephe Temizliği konusunda personellerimize gerekli olan eğitimleri verdik.

Dış Cephe Temizliği hizmetinde bir çok seçenek ile çalışma yapmaktayız. Bu çalışmalar arasında uzatma ile dış cephe temizliği, Sepetli vinç ile dış cephe temizliği, Dağcı yöntemi ile dış cephe temizliği, Seyyar ve hareketli iskele kurulumu ile dış cephe temizliği seçeneklerimiz mevcuttur. Sizlerin taleplerine göre yapılan ön inceleme sonrası hangi yöntemlerin sağlıklı sonuç vereceğine karar veriyoruz ve ona göre planlamamızı yaparak en iyi hizmet garantisi ile çalışmalarımıza başlıyoruz.

Dış Cephe temizliği hizmetinde camların silinmesi, reklam panolarının temizliği, kompozitlerin temizliği gibi çalışmaları yürütmekteyiz. Hizmetlerimizde en iyi hizmeti en uygun fiyat ve en hızlı çözüm planlaması ile sağlamaktayız.

Dış cephe cam temizliği için bizleri arayarak ücretsiz keşif için randevu oluştura bilirsiniz. İletişim sayfamızda telefonlarımız ve diğer iletişim bilgilerimiz yer almaktadır.