Zemin Temizliği

Esma temizlik olarak zemin temizliği konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda zemin cilalama hizmetimizde mevcuttur. Zemin temizliği profesyonel uzmanlık gerektiren temizlik türlerinden bir tanesidir. Zemin türünün iyi bir şekilde belirlenmesi ve ona uygun kimyasal ve makinenin kullanılması gerekmektedir. Yoksa zeminin bozulmasına ve zarar görmesine neden oluna bilinmektedir. Esma temizlik şirketi olarak zemin temizliği konusunda yeterli tecrübeye sahip olduğumuzu düşünmekteyiz.

Zeminin; Parke, Mermer, Pvc, Doğal Taş, Epoksi, Mermer, Fayans olması durumuna göre yapılacak işlemler ve kullanılacak makineler de farklılık olmaktadır. Esma temizlik şirketi olarak zemin temizleme ve cilalama işlemlerinde memnuniyet garantisi vermekteyiz. Makine parkurumuz her zemin temizliği için çözüm üretecek düzeydedir.

Esma temizlik şirketi ile iletişime geçmeniz durumunda zemin temizliği ve cilalama hizmeti için keşif ekibimizi yönlendirmekteyiz. Uygun bulunması durumunda çalışmaları istemiş olduğunuz en yakın zamanda başlatmaktayız. Cilası gitmiş, eski görünüme bürünmüş zeminleri ilk günkü hallerine getirmek için en iyi hizmeti sağlıyoruz.