Yangın Sonrası Temizliği

Yangın gibi bir felaket sonrasın oluşan ortamın sağlıklı bir şekilde tekrardan eski halini alması çok önemlidir. Özellikle ev ve ofislerimizde oluşacak yangın sonrasında hızlı bir şekilde bu sürecin atlatılması gerekmektedir. Esma temizlik şirketi olarak Yangın Sonrası Temizliği hizmeti ile sizleri bu dertten hızlı bir süreç içerisinde çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Yangın Sonrası Temizliği için sizlerin talepleri doğrultusunda küçük bir inceleme yapmaktayız. Sonrasında koku ve is giderilmesi için uygun kimyasallarla müdahale etmekteyiz. Aynı zamanda zarar görmüş eşyaların kullanıla bilir olanlarını da incel bir temizlik detayından geçiriyoruz. Yangın Sonrası Temizliği hizmetimizde hedefimiz yangında oluşan is ve kokunun tamamen ortamdan uzaklaştırılmasıdır. Ancak bazı durumlarda temizlik yeterli olmaya bilmektedir. Bu durumlarda dekorasyon ekiplerimiz sizlere özel teklif hazırlamaktadır.

Yangın Sonrası Temizlik hizmetlerinde Esma temizlik ile çalışmak sizlere bu kötü durumdan kurtulmanız için en ideal ve hızlı çözümün anahtarı olacaktır. Bizlere bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayınız. 7/24 telefon destek hatlarımız sizlerin aramasını beklemektedir.