Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece temizlik şirketi taleplerinde profesyonel hizmet anlayışı ile tüm temizlik kategorileri için çözüm sunan Esma Temizlik alanında en iyi hizmeti en uygun fiyata sunacağını taahhüt etmektedir. Esma temizlik ile sizde daha önce yaşadığınız temizlik şirketi problemlerinizden kurtulacaksınız.

Esma temizlik şirketi olarak yaklaşık otuz farklı seçenek ile hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm seçeneklerimiz için personellerimiz yeterli iş tecrübesine ve bilgisine sahiptir. Aramıza yeni takılan personellerimiz için gerekli eğitimler verilmektedir. Ayın zamanda temizlik için olmazsa olmaz olan kullanılan makine ve genel temizlik ürünleri konusunda da oldukça seçici olmaktayız. Çünkü yanlış seçilen bir ürün ile temizlik yerine hijyensiz ortamlar oluşması gibi problemler ile karşı karşıya kalına bilinir. Bu nedenle kullanılan tüm kimyasallar kaliteli ve kendini kanıtlamış ürünlerden oluşmaktadır.

Büyükçemece Temizlik Şirketi Hizmet Seçenekleri

Hizmet seçeneklerimiz ve işleyişleri hakkında kısa bilgileri bu bölümde bula bilirsiniz. Aynı zamanda tüm sorularınız için mail ve telefon ile bizlerle 7/24 iletişime geçe bilirsiniz.

Ev Temizliği; Büyükçekmece ilçemizde ev temizliği konusunda bir çok alternatif ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu seçeneklerimiz dolu yani eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, tadilat öncesi ve sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Ev temizliği çalışmalarımızda kendi aralarında genel ve detaylı seçenekleri ile iki farklı çözüm şeklinde karşımıza gelmektedir. Özellikle dolu yani eşyalı evler için genel temizlik seçeneği kullanılmaktadır. Diğer tüm ev temizliği taleplerinde ince temizlik ile hizmet sunulmaktadır. İnce temizlikte dip köşe dediğimiz temizlik çalışmasını gerçekleştirmektedir. Evin tüm kapıları, camları ve çerçeveleri, dolap iç ve dış kısımları, zemin temizlikleri, banyo gibi her bölge en ince şekli ile temizlenecektir. Temizlik sonrasında hizmet kalitesi onayı alınarak çalışma tamamlanmaktadır.

Ofis Temizliği; Büyükçekmece ilçemizde en çok üzerinde durduğumuz temizlik hizmetimiz ofis temizliğidir. Ofis temizliğinde öncelikle açılış öncesi boş ve tadilat temizliği hizmeti sunulmaktadır. Bunla birlikte ayrıca periyodik bir düzen içerisinde ofis temizliği talepleriniz yerine getirilmektedir. Bu periyodik hizmet çalışmaları haftalık ve aylık seçenekler ile sizlerin taleplerinize göre oluşturulmaktadır.

Dış Cephe Temizliği ; Esma temizlik şirketi olarak dış cephe temizliği seçeneklerimiz ile taleplerinizde garantili ve profesyonel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Vinçli, Dağcılık ve platform yöntemleri ile tüm farklı dış cephe cam temizliği için çözüm sunulmaktadır. Dış cephe cam temizliğinde gerekli olan tüm güvenlik önemleri detaylı bir şekilde alınmaktadır.

Fabrika Temizliği ; Büyükçekmece bölgesinde fabrika oluşumları oldukça fazladır. Bu nedenle bu bölgedeki fabrikalar için özel temizlik ekipleri oluşturduk ve düzenli olarak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Fabrika temizliklerinde taleplere göre çalışma saatleri ve seçenekleri mevcuttur. Detaylı bilgi için bizleri araya bilirsiniz.

Villa Temizliği ; Esma temizlik şirketi olarak villa temizliği ekiplerimizi özenli bir şekilde seçmekteyiz. Çünkü maddi anlamda büyük bir tehlikenin altına girdiğimiz için daha iyi deneyimli ve kendine güvenen personellerimiz ve başlarında özel şefimiz ile villanızı detaylı ve dikkatli bir şekilde temizlemekteyiz. Buna yönelik bizlerden ücretsiz keşif talebinde de buluna bilirsiniz.

Yangın Sonrası Temizliği ; Uzmanlık gerektiren temizlik türlerinden bir tanesi olan yangın sonrası temizlik hizmetini Büyükçekmece ilçesi ve semtlerinde uygulamaktayız. Özel kimyasallar ile is ve kokuların giderilmesi için gerekli olan çalışmayı yapıyoruz ve evinizi ilk haline büyük bir oranda getirmekteyiz.

Zemin Temizliği ve Cilalama ; Büyükçekmece ilçemizde her türlü zemin için ( epoksi, kade bodur, betonerme, parke ) özel makinelerimiz ile temizlik ve talep edilmesi durumunda cilalama hizmetini memnuniyet garantisi ile sağlamaktayız.

Banka, Okul, Otel, Hastane, Dershane, Plaza, Site Temizlikleri ; Bu tür kurumsal temizlik taleplerini Esma temizlik şirketi olarak en iyi hizmet ve en uygun fiyat garantisi ile yerine getirmekteyiz. Özellikle tam zamanlı, periyodik temizlik personeli tedarik konusunda da çalışmalar yürütmekteyiz.

Büyükçekemce Temizlik Şirketleri arasında alanında en iyi şirket olma yönünde Esma temizlik olarak gerekli tüm uygulamaları sahada gerçekleştiriyoruz.

Sizlerin memnuniyeti bizlerin başarısıdır düşüncesi ile hizmetlerimizde her zaman daima daha iyisini hedefliyoruz.