Silivri Temizlik Şirketi

Temizlik seçeneklerinin kurumsal bir boyut alması ile birlikte Temizlik sektörü gibi bir kavram ortaya çıktı ve bu sektörü temsil eden temizlik şirketleri piyasası oluşmuştur. Esma temizlik şirketi olarak sektörün önce şirketleri arasında yer almaktayız. İstanbul ilimiz dahilinde birçok ilçe ve semte birçok temizlik seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeler arasında Silivri de yer almaktadır.

Silivri temizlik şirketi talepleri için oluşturduğumuz uzman ekip ve uygun ekipmanlarla önceliğimiz kurumsal hizmet olmak üzere çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Silivri İstanbul merkeze uzak olması nedeni ile çok fazla temizlik şirketi tarafından hizmet vermedikleri bölgeler içerisinde yer almaktadır. Esma temizlik şirketi olarak Silivri ve diğer İstanbul merkeze uzak tüm ilçelere müşteri memnuniyeti için hizmet götürmekteyiz.

Silivri temizlik şirketi taleplerinde hizmet verdiğimiz kurumsal ve bireysel çalışmalar ve detayları

Silivri ilçemiz için öncelikli hizmetlerimiz fabrika temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlikleri kaplamaktadır. Bunun dışında hizmetlerimiz sayfamızda yer alan temizlik seçeneklerimiz de Silivri ilçemiz için geçerlidir.

Silivri Fabrika Temizliği; Kurumsal hizmetlerimiz arasında yer alan fabrika temizliğini detaylı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Özellikle zemin, makine ve yönetim ofislerinin temizliği gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Aynı zamanda işlerin aksamaması ve gece ve mesai sonrası çalışma saatleri oluştura bilme olanağını sunmaktayız. Fabrika temizliğinde iş sağlığı ve güvenliği oldukça önemlidir. Aynı zamanda milyon dolar değerindeki makinelerin güvenliği de bir o kadar önemlidir. Esma Temizlik Şirketi olarak bu bilinç içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Fabrika temizliği için mutlak süreçte keşif çalışması sonrası fiyat teklifi vermekteyiz. Bizleri arayarak ücretsiz keşif için randevu oluştura bilirsiniz.

Silivri Dış Cephe Temizliği; Dış cephe cam, kompozit, Reklam Panoları gibi seçeneklerin silinmesini içeren çalışmadır. Bu çalışma için camcı olarak nitelendirdiğimiz bu konuda yeterli tecrübeye sahip aynı zamanda gerekli eğitim ve sertifikaları almış personellerle çalışma yürütmekteyiz. Çalışmalarımız esnasında genellikle yükseklik durumlarına göre 27’lik veya 40’lik sepetli vinç makineleri kullanmaktayız. Vinç operatörlerimiz dış cephe konusunda yeterli tecrübeye sahiptir. Bu sayede oluşa bilecek iş kazaları en alt seviyeye indirgenmektedir. Dış cephe için mutlaka expertiz yapmamız gerekmektedir. Yaptığımız gözle inceleme ve sonrasında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en uygun fiyat ile hizmet detaylarını içeren teklifimiz hazırlanmaktadır.

Silivri temizlik şirketi hizmeti adı altında verdiğimiz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyeti, uygun fiyat politikası ve kurumsallık ön plandadır. Esma Temizlik olarak marka değerimizi artıran en önemli özelliğimiz olarak müşteri memnuniyet görmekteyiz ve bu konuda oldukça titiz hareket etmekteyiz.

Esma Temizlik ile işin ehli çözümler için iletişime geçe bilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. 7/24 Çalışma esasına göre çağrı merkezlerimiz taleplerinizi cevaplayacaktır.