Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Esma Temizlik  Şirketimiz, Bahçeşehir ilçesinde yer almasından dolayı Bahçeşehir Temizlik Şirketlerinin taleplerine en çok imkan sunan temizlik şirketleri arasındadır. Esma Temizlik Şirketi ailesi olarak profesyonel, kurumsal, memnuniyet garantisi ve kaliteli hizmet kriterlerini %100 başarıyla gerçekleştirmek için sürekli olarak yeniliklere açık çalışmalar yapmaktayız. Bahçeşehir Temizlik Şirketi olarak müşteri memnuniyetini ilk planda tutup en iyisini yapmak için personellerimize çeşitli araç, gereç, kimyasalların doğru kullanımı hakkında sürekli eğitimler vermekte, bu alanda ortaya çıkan yenilikleri devamlı olarak takip etmekteyiz.

Esma Temizlik Şirketi Bahçeşehir ilçemizde temizlik konusunda 30 dan fazla alanda hizmet sunmaktadır.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi Hizmet Seçeneklerimiz          

Esma Temizlik olarak sunduğumuz hizmetler hakkında siz değerli müşterilerimize bilgilendirme yapmak istiyoruz. Tüm verdiğimiz hizmetlerin eğitimli, donanıma sahip ekipler tarafından bilinçli bir şekilde yapılacağını bilmenizi isteriz.

Bahçeşehir Ev Temizliği    
Bahçeşehir ilçemizde konutlaşma her geçen gün artmakta, pek çok konut projesi bitmiş, kullanıma hazır hale gelmiştir. Bu nedenle Bahçeşehir ilçemizde ev temizliği talepleri sürekli olarak artış göstermekte, Esma Temizlik Şirketi bünyesinde bu talepleri karşılamak amacıyla ev temizliği yapılmaktadır. Ev temizliği konusunda, genel ev temizliği ve detaylı ev temizliği olmak üzere 2 farklı hizmet sunmaktayız. Genel ev temizliği adından anlaşılacağı gibi yaşanılan, eşyalı evlerde uygulanmaktadır. Camların silinmesi, genel tozlardan arındırılması, banyo ve lavaboların temizliği, zeminlerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak ve dolapların temizlenmesi genel ev temizliği olarak nitelendirilir.

Detaylı ev temizliği ise ince temizlik olarak sunduğumuz hizmettir. Kullanılan ev içerisinde dezenfekte edilmemiş hiçbir noktanın kalmamasıdır.

 Bahçeşehir Boş Ev Temizliği        
Yaşanılmış bir evin taşınma sonrasında ihtiyaç duyulan temizleme hizmetimizdir. Boş ev temizliği, işlem yapılacak evin boyutuna göre personel sayısıyla temizlenmektedir. Bu uygulamada kullanılan tüm araç gereçler şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Bahçeşehir Tadilat Sonrası Temizlik
Kullanılmış veya kullanılmaya devam edilen evlerde zamanla oluşan bozuklukların ya da yenilenmelerin sonucunda meydana gelen durumlarda tadilat sonrası temizlik hizmetimizle, evlerinizdeki yeniliği daha hijyenik olarak kullanımınıza sınmak için yapılan temizlik uygulamamızdır.

Bahçeşehir İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat çalışması bitmiş yeni evlerde uygulanan temizlik hizmetimizdir. Bu hizmetle ev içindeki inşaat kalıntıları, kireçler, alçılar, camlarda ve kayıtlarındaki kalıntılar, mutfak dolapları, dolaplardaki talaşlar, parke ve fayans zeminlerde oluşmuş kirler, zarar vermeden kesinlikle müşteri memnuniyeti odağı ile itinayla temizlenmektedir.

Esma Temizlik Şirketi olarak bu temizleme uygulamasında da sizlere sonsuz güvence vermekteyiz.

Bahçeşehir Ofis Temizliği
İş ortamlarının temizliği yapılan işin verimini artırır. Bu nedenle Esma Temizlik Şirketi, çalışma alanlarınız, ofisleriniz, bürolarınız konusunda tecrübeli personellerimiz işe periyodik ofis ve büro temizliği hizmeti ile sizler için çalışma alanlarınızı daha hijyenik bir ortam haline getiriyoruz. Sözleşmeli olarak hizmet verdiğimiz bu konuda uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Ofis Temizliği Şirketi

Bahçeşehir Ofis Temizliği Şirketi

Bahçeşehir Dış Cephe Temizliği
Esma Temizlik Şirketi olarak, en fazla talep gördüğümüz ve çalışma şekli olarak da riskli bir temizleme uygulamamızdır. Dış cephe temizliğinde sepetli 27’lik ve 47’lik vinç destekli çalışmalar yapmaktayız. Bu alanda görev yapan personellerimiz iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde çeşitli eğitimler sonucunda sertifika alan, işin riskini en aza indiren çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Dış cephe cam, kompozit ve reklam panolarının temizlendiği bu uygulamada Esma Temizlik Şirketi’ni arayarak ücretsiz hizmet bilgisi alabilirsiniz.

Bahçeşehir Fabrika Temizliği
Sanayileşmenin hızlandığı günümüzde Esma Temizlik Şirketi olarak kurumsal çalışmalara ağırlık vermekteyiz. Fabrikalarda kullanılan makinalar, zemin, dış cephe, ofisler itina ile temizlemekte, fabrikaların mesai kaybına yol açmadan esnek çalışma saatlerimizle hizmet vermekteyiz. Esma Temizlik Şirketi fabrika temizliği uygulaması hakkında bilgi almak, uygun fiyatlar için görüşme sağlamak amacıyla bizleri arayabilirsiniz.

Bahçeşehir Zemin Temizliği ve Cilalama
Esma Temizlik Şirketi olarak zemin temizliği ve cilalama uygulamalarında da hizmet vermekteyiz. Zeminlerin şekil, biçim ve kullanılan kaplama malzemesine göre farklı uygulamalar kullanılmakta, konusunda deneyimli personeller ile çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren Esma Temizlik Şirketi olarak bu konuda da titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bahçeşehir Villa Temizliği
Esma Temizlik Şirketi villa temizliği taleplerini karşılayacak personel yapısına sahip olmanın getirdiği kolaylıkla isteklerinize sonsuz yanıt verme garantisini sunmaktayız. Bahçeşehir ilçemizde de artan villa tipi konutların temizliği için çağrı merkezlerimizi 7/24 arayarak hizmetlerimizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Bahçeşehir Okul ve Dershane Temizliği
Okul ve dershaneler çocuklarımızın eğitimi için en çok zaman geçirdiği kurumlardır. Bu nedenle eğitim kurumlarının temizliği ve hijyeni çok önemlidir. Okul ve dershane temizlikleri düzenli olarak her gün yapılmak zorundadır. Esma Temizlik Şirketi Bahçeşehir ilçemizde bulunan 100′ e yakın bu tarz kurumlar için hizmet vermektedir. Bu kategoride genel olarak detaylı temizlikle kurumlarımızın ve çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda olmaları için gerekli çalışmaları özenle gerçekleştirmekteyiz.

Bahçeşehir Depo ve Bodrum Temizliği
Depo ve bodrum temizlik çalışmaları birbirine benzeyen uygulamalardır. Genel olarak bu alanlar boş iken temizlenir. Aynı zamanda depolanacak ürünler için yerleştirilen raf sistemleri de itina ile temizlenmekte, temizlenecek alanların metre karelerine göre fiyat uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Bahçeşehir Site ve Merdiven Temizliği
Esma Temizlik Şirketi olarak siteler içerisinde yer alan bahçe, park, apartman merdivenleri, sulama gibi pek çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Merdiven temizliği uygulamamız haftada 1 gün ayda ise 4 kez gerçekleştirilmektedir. Daire sayılarına göre fiyatlarımız farklılık göstermekte olup fiyat bilgisi için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Bahçeşehir Plaza ve İş Merkezi Temizliği
Plaza ve İş Merkezlerinin temizlenmesi, merdiven, ortak kullanım alanları, zemin temizliği, dış cephe cam gibi alanlarda temizlik çeşitlerimiz le Esma Temizlik Şirketi tecrübeli personelleri tarafından özenle temizlenmektedir.

Bahçeşehir Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama
Yerinde halı ve koltuk uygulamamız özel makinelerimiz ile sizlerle birlikte uygun bir randevu saati oluşturularak deneyimli etkilerimizin verilen adrese giderek yerinde yaptığı temizleme çalışmasıdır. Bunun yanında berjer, çekyat, sandalye, perde gibi eşyalarınızın temizlenmesi de hizmetimizde mevcuttur.

Bahçeşehir Halı Yıkama
Bahçeşehir ilçemizde son teknolojiyle kurulmuş olan fabrikamızda halılarınız güvenli bir şekilde yıkamakta olup adresinizden ücretsiz servislerle alınıp, memnun kalmadığınız taktirde yine ücretsiz olarak tekrar temizlenmesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyen Esma Temizlik Şirketi olarak halılarınız dışında yorgan, battaniye, stor perdeleriniz de temizlenmektedir.

Bahçeşehir Otel Temizliği
Kurumsal hizmetlerimiz arasında yer alan otel temizliği çalışmalarımız profesyonel ekiplerimizle sağlanmaktadır. Gün içinde pek çok ziyaretçisi olan, ortak kullanıma açık, insanların konakladıkları bu alanların hijyeni otellerin duruşunu sergilemektedir. Bu neden ile otel temizlikleri için periyodik, tam zamanlı ve yarı zamanlı temizlik personel desteği sunmaktayız. Otel temizliği çalışmalarımızın tamamında iki tarafı koruyucu yasal sözleşmeler yapılmaktadır.

Bahçeşehir Otel Temizliği Şirketi

Bahçeşehir Otel Temizliği Şirketi

Bahçeşehir Banka Temizliği
Bahçeşehir ilçemiz banka ve şubeleri sayısı bakımından oldukça fazladır. Çoklu kullanıma açık olan banka ve bankamatiklerin temizliği konusunda da istekler her geçen gün artmaktadır. Bankaların güvenliği açısından daha kaliteli hizmet sunmak için gerekli yasal süreçleri başarıyla tamamlayan personellerimiz faaliyet göstermektedir.

Bahçeşehir Hastane Temizliği
Esma Temizlik Şirketi olarak hastane temizliği ayrı önem ve titizlikle gerçekleştirilmektedir. Bu kategori için personellerimiz çeşitli eğitimlerden geçmektedir. Sağlık açısından önemli plan bu kısımların temizlenmesi siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı bir alan oluşturmak için gerekli tüm hassasiyeti göstermekteyiz.

Bahçeşehir Yangın Sonrası Temizlik
Meydana gelen felaket olan yangınlar, maddi manevi pek çok zarar vermektedir. Esma Temizlik Şirketi olarak sizi bu felaketin kalıntılarından kurtarmak bizlerin görevidir. Yangın sonrasında oluşan is, leke, koku gibi durumlarda, hasar almamış eşyaların da temizlenmesinde hizmet vermekteyiz.

Bahçeşehir Su Baskını Temizliği
Şiddetli yağmur veya musluklardan kaynaklı oluşan su baskınlarında deneyimli ekinlerimizle hizmet veren Esma Temizlik Şirketi, özel cihazlarla sudan arınma konusunda oldukça başarılıdır. Ardından suyun getirdiği kalıntıların temizlenmesiyle yine müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Bahçeşehir Temizlik Personeli Temini
Temizlik personeli temini hizmetimizde tam zamanlı, yarı zamanlı ve part time hizmet çalışmalarımız mevcuttur. Dönemsel personel temini taleplerinize çözümler bularak sonrasında personel çıkışlarında sizleri büyük sıkıntılardan kurtarmaktayız. Personel temini hizmetimizde ise personelimizin tüm yasal hak sorumlulukları şirketimize aittir. Temizlik personeli temini hususunda şirketimizin yükümlülükleri şunlardır;

  • Personellerimizin tüm sgk masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır.
  • Personellerimizin yol parası ödemeleri şirketimiz tarafından karşılanacaktır.
  • Personellerimiz şirketimize ait özel elbiseleri ile tarafınıza hizmet verecektir.
  • Personellerimiz yıllık izinlerinde şirketimiz tarafınıza herhangi bir ek ücret talep etmeden, personel desteği sağlayacaktır.
  • Temizlik sırasında gerekli olan tüm malzemeler( araç,gereç,temizlik vs.) tarafınıza talep edilir ise, ayrı bir fatura karşılığı şirketimiz tarafından temin edilebilmektedir.
  • Beğenilmeyen personeli istek üzerine 15 gün içinde yeni bir personel tedarik edilerek tarafınıza görevlendirilecektir.

Bahçeşehir Cam Temizliği
Esma Temizlik Şirketi cam temizliği konusunda kendini yetiştirmiş tecrübeli personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Dış cephe, ofis, ortak kullanım alanlarındaki her türlü cam temizliği vinç ve dağcılık faaliyetleri için eğitimleri ve sertifikalarına sahip çalışma arkadaşlarımız tarafından hizmet sunmaktadır.

Bahçeşehir Mağaza Temizliği
Mağaza temizliğinde öncelik olarak çalışmaya açılış veya kapanış zaman dilimlerinde olmasını sağlıyoruz. Mağazalarda çalışanlar ya da mağazaları ziyaret eden insanlara rahat ve sağlıklı gezinme alanları sunuyoruz.

Bahçeşehir Çatı Temizliği

Esma Temizlik Şirketi çatı temizliği konusunda da hizmet vermekte olup, özellikle kış mevsiminde meydana gelen yağmur, kar ve rüzgârın oluşturduğu hasar ve birikmiş pisliklerin temizliği sağlanmaktadır. Yılda en az 1 kere periyodik çatı temizliği bakım ve onarımı şirketimizin deneyimli personelleriyle hizmet vermektedir.

Bahçeşehir Endüstriyel Temizlik
Endüstriyel temizlikte genel anlamda fabrikalar, ağır sanayi ve imalathaneler tarafından istenmektedir. İş güvenliği ve iş sağlığı açısından oldukça tehlike arz edici bir çalışmadır. Bu sebeple bu çalışma konusunda donanımlı ve eğitimini almış personellerimiz tarafından hizmet sunulmaktadır. İş yeri sahipleri ile gerekli risk içerecek araştırmalar yapıldıktan sonra çalışmalara başlanmaktadır. Endüstriyel temizlik olarak, su kanalları, yer üstü ve altı depolama tankları, makine parkurları vb. alanlar temizlenmektedir. Bizlerle iletişim haline geçerek, içinize sinecek temiz dokunuşlar için randevu oluşturabilirsiniz.

Bahçeşehir Cafe ve Restaurant Temizliği
Esma Temizlik Şirketi olarak hizmetlerimizin tamamında profesyonellik ve kurumsal anlayış içerisinde yer almaktayız. Cafe ve Restaurant temizliğinde de faaliyet gösteren şirketimiz cam, zemin, mutfak hijyenini en yeni ve gelişmiş araç gereçler ile kullanıma sunmaktadır.  Bu hizmetlerin tamamında değerli müşterilerimize Esma Temizlik Şirketi olarak sağlıklı, hijyeni, ve sorunsuz hizmet anlamıyla hizmet vermenin teminatını sunmaktayız. Bahçeşehir da faaliyet gösteren en kapsamlı hizmet ağına sahip çıkan şirketler arasında yer almanın verdiği sorumluluğu sağlamak bizler için gurur kaynağıdır.

Esma Temizlik Şirketimiz siz değerli müşterilerimize yukarıda sunmuş olduğu hizmetlerin tamamına memnuniyet garantisi vermektedir.