Celaliye Temizlik Şirketi

Temizlik şirketlerinin hızlı bir gelişim süreci gösterdiği bu yıllarda Esma temizlik olarak İstanbul’da birçok ilçe ve semte hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu ilçe ve semtlerimizden bir tanesi de Büyükçekmece ilçemize bağlı olan Celaliye semtidir. Temizlik kavramı geçmişten bugüne sürekli hayatımızın her noktasında yer almaktadır. Evlerimiz, çalışma alanlarımız, eğitim alanlarımız, ibadet alanlarımız gibi her yerde temizlik gibi bir işimiz vardır.

Değişen hayat şartları ve çalışma seçenekleri nedeni ile temizlik şirketleri kavramı ortaya çıkmıştır. Yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe dayanan bu sektör her geçen gün hızlı bir şekilde hayatımızın her yerinde karşımıza çıkmaktadır. Celaliye Temizlik Şirketi kavramı da bu değişime ayak uydurmuştur.  Esma temizlik olarak bizler bu düzen içerisinde sektörünün öncü şirketleri arasına yerimizi aldık. Ve bu sektörü daha ne kadar ileri götüre bilirsizin araştırmalarını yapmaktayız.

Celaliye temizlik şirketleri ve diğer tüm İstanbul da yer alan temizlik şirketlerinin sunmuş olduğu hizmetler bireysel ve kurumsal hizmetler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bireysel temizlik olarak ev temizliklerini söyleye biliriz. Kurumsal ise Dış cephe temizliği, Okul temizliği, İnşaat sonrası temizliği, Fabrika temizliği gibi seçenekleri sıralaya biliriz. Esma temizlik şirketi bu iki seçenek içinde gerekli alt yapı ve personel tedariğini sağlayacak seçenekleri mevcuttur.

Esma Temizlik ile Taleplerinizin çözümleri artık çok kolay!