Hadımköy Temizlik Şirketi

Hadımköy semti sanayi bölgesi olarak hizmet vermektedir. Birçok büyüklü küçüklü fabrika, depo ve lojistik firmaları bu semt sınırları içerisinde konumlanmış durumdadır. Hadımköy konum olarak İstanbul’un en dış bölgeleri arasındadır. Ancak buna rağmen yoğun bir nüfusa sahiptir. Esma Temizlik Şirketi olarak bu sanayi bölgesi için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Özellikle kurumsal hizmetlerimiz olan periyodik ofis temizliği, Fabrika temizliği, Dış cephe temizliği, İş Merkezi Temizliği, Endüstriyel Temizlik, Depo Temizliği, Bodrum Temizliği hizmetlerini yürütmekteyiz.

Hadımköy Temizlik Şirketi talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan tüm hizmetler için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz. Esma Temizlik Şirketi olarak adresimizde aynı zamanda Hadımköy semtine çok yakın konumdadır. Bu sayede talepleriniz için hızlı müdahalede bulunmak gibi bir şansımız söz konusudur. Kurumsal hizmet anlayışı ile özellikle fabrika temizliği konusunda önceliğimiz söz konusudur. Çünkü bu konuda birçok fabrikanın temizliğini yaptık ve yeterli tecrübeye sahibiz. Aynı zamanda dış cephe cam temizliği konusunda da hadımköy de birçok referansımız vardır.

Hadımköy Temizlik Şirketleri Seçiminde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  1. Kurumsal hizmetler konusunda gerekli tecrübeye sahip olmanın getirdiği güvenle çalışmalarımızı yürütüyoruz.
  2. Fiyat belirlemelerinde mutlaka expertiz yaparak en uygun ve doğru olan rakamı belirliyoruz.
  3. Kullanmış olduğumuz malzemeler kurumsa hizmete özel olmaktadır. Ve gerektiğinde de özel makine kiralamaları yapmaktayız.
  4. Dış cephe ve yüksek yerlerin temizliği konusunda vinç, platform gibi seçeneklerimiz mevcuttur.
  5. Memnuniyet ve hizmet kalitesi konusunda önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Ve bu konuda samimi hizmet anlayışını yansıtıyoruz.
  6. Ekiplerimiz hizmet seçeneklerine göre sınıflandırılmıştır. Bu sayede hizmet esnasında yapılan görevlendirmelerde çözüm ve sonuç odaklı yönlendirmeler yapılmaktadır.
  7. Hizmetlerimizde devamlılık sağlamak için özenli bir çalışma yürütmekteyiz. En büyük reklamın tavsiye olduğu bilincinde olan şirketimiz buna yönelik çalışmalarında kaliteden ödün vermemektedir.

Esma Temizlik Şirketi olarak Hadımköy ve diğer hizmet verdiğimiz bölgelerde çalışma anlayışı olarak yukarıdaki standartlar üzerine hareket ediyoruz.

Ücretsiz keşif ile fiyatlandırma çalışmaları için bizleri 7/24 istediğiniz saat aralıklarında telefon ile ulaşa bilirsiniz.