Kıraç Temizlik Şirketi

Esenyurt içesine bağlı olan Kıraç semti yeni gelişen bir konumdadır. Konut yapılarının hızlı bir şekilde boy gösterdiği günümüzde nüfus sayısında da hızlı bir artış olmaktadır. Bunun sonucu olarak hizmet sektörlerinden bir tanesi olan temizlik sektöründe de talep artışları söz konusudur. Esma Temizlik şirketi olarak bu talepleri karşılamak üzere hizmet bölgelerimiz arasına kıraç semtini de dahil ettik.

Kıraç Temizlik Şirketi talepleri için şirketimizin aramanız yeterli olacaktır. Temizlik alanında hizmet seçenekleri kıraç içinde 30 ve üzerindedir. Bu konuda hizmetlerimiz sayfasını inceleye bilirsiniz.

Esma Temizlik Olarak Hizmet Politikamız!

  1. Kaliteli Hizmet; Hizmetimizde kaliteye önem veriyoruz ve bunun için çalışmalarımızı kaliteyi artırıcı şekli ile yürütüyoruz.
  2. Titiz ve Hijyenik Çalışma; Temizlik esnasında her yaptığımız alan için o alanın kendi yerimiz gibi görerek titizlik ve hijyenik olması konusunda olması gereken düzende çalışıyoruz.
  3. Doğru fiyat; Hizmet fiyatları belirlenirken lokal bir fiyat ile değil istenilen özelliklere göre detaylı değerlendirme sonrasın en doğru fiyatı belirliyoruz.
  4. Kaliteli ekipman; Temizlik için kullanılan kimyasal ve ekipmanlar kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Bu farklılığı göz önüne alarak ekipman seçimlerini yapıyoruz ve bünyemizde yeterli çeşitlilikte ve kalitede ekipman barındırıyoruz.
  5. Eğitimli ve deneyimli personel; Bayan veya erkek personellerimiz yeterli tecrübeye sahiptirler. Özellikle cam silme, tehlikeli kimyasal kullanımı konusunda tecrübeli personel yapımız ile hareket etmekteyiz.

Esma temizlik şirketi olarak bu hizmet politikamızı rehber olarak her zaman dikkate almaktayız. Kurumsal hizmetlerimiz olan Fabrika Temizliği, Dış Cephe Temizliği gibi alanlarda özellikle hizmet politikamızı daha da geliştirme adına geri dönüşümleri not ederek kendimizi bu yönde geliştirme yolunu seçiyoruz.

Kıraç Temizlik Şirketleri arasında hizmet politikamız ve işimizi severek yapmanın getirdiği artılarla en çok tercih edilen temizlik şirketi olmak bizlere gururlandırmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek taleplerinizi bildire bilirsiniz.