Kayabaşı Temizlik Şirketi

Kayabaşı temizlik şirketi çözümleri için hizmet veren öncü şirketler arasında yer alan Esma Temizlik Şirketi  bu alanda profesyonel bir anlayış ile hareket etmektedir. Temizlik çalışmalarımızı siz değerli müşterileri için kurumsal ve bireysel seçenekler olarak iki farklı anlayış içerisinde sürdürmekteyiz.

Esma Temizlik Şirketimiz kayabaşı semti için çalışmalarını 30’a yakın alt kategoride işinin ehli bir yapıya sahip personeller ile olması gereken en iyi temizlik malzemelerini bir araya getirerek sizlere sorunsuz ve kaliteli hizmet sonuçları üretmektedir.

Esma Temizlik olarak en çok ev temizliği, Ofis Temizliği, Fabrika Temizliği, Dış Cephe temizliği çalışmaları yapmaktayız. Hizmetlerimiz tamamında iş salığı ve güvenliğine konularına hassasiyet ile yaklaşıyoruz. Dış cephe temizliklerinde sepetli vinç, dağçılık gibi üst düzey yöntemleri kullanmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet anlayışı ile sürekli olarak talepleriniz doğrultusunda hizmetlerimizi sağlıyor olup bizlere telefon ile ulaşmanızı bekliyoruz.

Doğru Hizmet, Gerçek ve Kurumsal Anlayış için “Esma Temizlik Şirketi” sizler için hazırdır.