İnnovia Temizlik Şirketi

Esenyurt ile Beylikdüzü ilçe sınırları arasında yer alan İnnovia yapıları çok geniş bir konut yapısına sahiptir. Bu nedenle Esma temizlik şirketi olarak bu konut yapısına özel çalışma planı oluşturduk. Dolu ev temizliği, Boş ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği gibi bir çok seçenek ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İnnovia 1, İnnovia 2, İnnovia 3, İnnovia 4 şeklinde konut projeleri ve bu konut projeleri içerisinde çok fazla bina yapısı ile büyük bir nüfusa sahip olan İnnovia’da Temizlik taleplerine profesyonel bir anlayış ile karşılık vermekteyiz. İnnovia Temizlik şirketi talepleri için bizleri her zaman arayarak çözüm talebinde bununa bilirsiniz.

Esma Temizlik, İnnovia ev temizliği çözümleri için özel bir ekip oluşturmuştur. Bayanlardan oluşan ekibimiz ev temizliği konusunda yeterli tecrübeye sahiptirler. Ev temizliği hizmetimizde ütü yapmak, koltuk silmek, perde yıkamak gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Aynı zamanda fabrikada halı yıkama, Yerinde koltuk yıkama taleplerine de garantili olarak çözümler sunmaktayız.

Esma Temizlik Şirketi ile İnnovia temizlikçi bayan talepleriniz garantili ve kurumsal bir anlayış ile yerine getirilecektir. Hakkımızda sayfamızı inceleyerek şirketimizi daha çok tanıya bilirsiniz.