Ev Temizliği

Esma temizlik şirketi olarak ev temizliği hizmet taleplerini profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz ile yerine getiriyoruz. Ev temizliği hizmetinde bir çok seçenek mevcuttur. Bu seçeneklere göre ev temizliğinde yapılacak işlemlerde farklılıklar meydana gelmektedir.

Ev Temizliği Seçenekleri ve uygulanacak işlemler

  1. Standart ev temizliği ; Günlük gündelikçi hizmeti olarak isimlendirdiğimiz bu hizmet ile evlerinizin haftalık veya aylık rutin temizlik çalışması yapılmaktadır. Bu çalışmada genelde taleplere göre cam temizliği, toz alınması, Banyo  ve tuvalet temizliği, Mutfak ve dolaplarının temizliği şeklindedir. Çalışma için 1 personel görevlendirilmektedir. Ayrıca ek ücret karşılığı personel sayısı artırılmaktadır.
  2. Boş Ev Temizliği ; Taşınma öncesinde eşyasız boş evler için yapılan temizlik türüdür. Bu temizlikte en az 2 personel görevlendirilmektedir. Personellerimiz detaylı ev temizliği çalışması yapmaktadır. Bu çalışma sonrasında ev içerisinde el değmemiş herhangi bir bölüm kalmayacaktır. Camlar ve çerçeveleri, mutfak dolapları iç dış, ıslak ve kuru zeminler, kapılar gibi evin her köşesi petek içleri dahil temizlenecektir.
  3. İnşaat Sonrası Ev Temizliği ; Daha önceden herhangi bir ailenin oturmadığı ev ve daireler için yapılan temizliğe inşaat sonrası temizlik diyoruz. Bu temizlik işleminde öncelikle inşaat kalıntıları temizlenir. Özellikle pencere çerçeveleri ve camlardaki kalıntılar kazınır. Zeminlerde yer alan boya ve kireç kalıntıları fırça ve özel aparatlarla temizlenir. Bu işlemler sonrasına detaylı ev temizliği çalışması yapılır. Temizlik sonrasında evinize ek bir temizlik işlemi yapmadan eşyalarınızı taşıya bilirsiniz.
  4. Tadilat Sonrası Ev Temizliği ; Yaşadığınız veya yeni taşınacağınız evler için yaptırdığınız tadilat sonrasında temizlik ihtiyacı doğmaktadır. Bu tür temizlik taleplerini deneyimli personellerimiz memnuniyet garantili olarak sağlamaktadır. Tadilat temizliğinde ince temizlik dediğimiz detaylı ev temizliği çoklu personel ile yerine getirilmektedir.

Aynı zamanda yukarıdaki ev temizlikleri yanında sadece cam temizliği, ütü yapma, gündelikçi bayan personel taleplerini de yerine getiriyoruz.

Esma Temizlik Şirketi olarak müşteri memnuniyet garantili ev temizliği taleplerini yerine getiriyoruz.

Ev temizliği hizmetinde şirketimiz talep edilmesi durumunda gerekli olan araç gereç ve endüstriyel temizlik malzemelerini getirmektedir.

Ev temizliği hizmetini Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir, Çatalca, Silivri ilçeleri ve bu ilçelere bağlı olan tüm semtlerde vermekteyiz. İletişim sayfamızdaki bilgilerden bizlere 7/24 istediğiniz zaman araya bilirsiniz.