Akbatı Temizlik Şirketi

Esenyurt bahçeşehir arasında yer alan Akbatı yaşam ve alışveriş merkezi geniş bir alanı kapsamaktadır. Yaklaşık olarak 50 bin metre karelik bir alanı kapsayan yerleşiminde alışveriş merkezleri, rezidanslar, sinema salonları, restaurantlar ile adeta bir şehir büyüklüğündedir. Esma temizlik olarak Akbatı Temizlik Şirketi taleplerini karşılayacak özel bir ekip ile hizmet sunmaktayız.

Akbatı Temizlik Şirketi şeklinde gelen taleplerin tamamına karşılık veriyoruz. Esma temizlik olarak yeterli donanıma ve profesyonel personel yapısına sahibiz. Akbatı yerleşkesinde yer alan dolu ev temizliği, boş ev temizliği gibi bir çok seçenek ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda Esenyurt temizlik şirketi ve Bahçeşehir temizlik şirketi olarak da hizmet sunmaktayız.

Akbatı Temizlik Şirketleri seçenekleri oldukça azdır bunun nedeni ise bu bölgede yer alan temizlik şirketlerinin akbatı gibi özel bir oluşumda hizmet verecek kaliteye sahip olmamalarından kaynaklanmaktadır.

Esma temizlik şirketi olarak gerek profesyonellik gerek ise kurumsallık açısından herhangi bir eksiğimiz söz konusu değildir. Bizleri 7/24 istediğiniz tüm saat aralıklarında arayarak sorularınızı sorup randevu oluştura bilirsiniz.