Otel Temizliği

Otel Temizliği hizmetini aktif olarak hizmet veren otellerde part time, yarı zamanlı ve tam zamanlı personel ihtiyaçlarının sağlamaktayız. Aynı zamanda genel otel temizliği hizmetimiz mevcuttur. Genel otel temizliği hizmetinde otelin odaları, camları iç ve dış cephe dahil, ortak kullanım alanları, asansörleri gibi bir çok noktayı detaylı bir şekilde temizleme şeklindedir. Oteller hizmet işletmeleri olduğu için temizlik açısından çok hijyenik olmak zorundadır. Eğer ki temizlik problemi var ise müşteri kayıpları oldukça fazla olacaktır. Bunun bilincinde olan otel yöneticilerinin bu konuda yapılacak çalışmalar için yeterli bütçeyi ayırmak gibi bir zorunlulukları vardır.

Esma temizlik şirketi olarak inşaat ve tadilat sonrası detaylı otel temizliği hizmeti ve rutin temizlik hizmetlerini deneyimli ve alanında uzman personel yapısı ile yeterine getirmektedir. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız otel temizliği hizmeti ile müşteri verimliliğini artırıyoruz. Bu konuda hizmet kalitemize ve şirketimizin kurumsal yapısına güveniyoruz.

Otel temizliği hizmeti için tek yapmanız gereken bizleri telefon ile aramanız. Yetkili arkadaşlarımız sizleri ziyaret ederek gerekli incelemeleri yapacaktır. Yapılan incelemeler ve talepler doğrultusunda belirlenecek en uygun teklif sunulmaktadır.