Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Esma Temizlik Şirketimiz Beylikdüzü ilçesinde yer alması nedeni ile Beylikdüzü Temizlik Şirketi taleplerine en çok yanıt veren şirketler arasındadır. Esma temizlik olarak hizmetlerimizde esas aldığımız kriterler; Profesyonellik, kurumsallık, memnuniyet garantisi ve kaliteli hizmet şeklindedir. Bizler kriterlerimizde %100 hedefine ulaşmak için çalışmalarımızı sürekli geliştirerek sürdürmekteyiz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri arasında en iyi sonucu ve en iyi müşteri memnuniyetini yakalamak için sağlamış olduğumuz her hizmete ayrı ayrı özel personel eğitimleri vermekteyiz. Aynı zamanda her hizmet için farklı temizlik araç gereç ve kimyasalları kullanıyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi çözümleri sunma konusunda da arayışlarımıza devam ediyoruz.

Esma Temizlik Şirketi olarak Beylikdüzü ilçemizde temizlik konusunda 30’dan fazla hizmet kategorisinde yer almaktayız.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi Hizmet Seçeneklerimiz

Esma temizlik olarak hizmetlerimiz ve detayları konusunda bilgileri siz değerli müşterilerimize sunmak istiyoruz. Hizmetlerimizin tamamını bilinçli ve yeterli tecrübeye sahip ekipler tarafından yapılacağını bilmenizi isteriz.

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü ilçemiz çok hızlı konutlaşma sürecinden geçmiş ve on binlerce konut projesi hayata geçirilmiştir. İnnovia etapları, kale kent, Fi Tower, Dora Park, Asrın gibi 50’e yakın residence projesi tamamen bitmiş ve kullanıma açılmıştır. Bu nedenle beylikdüzü ilçemizde yoğun şekilde ev temizliği talepleri gelmektedir. Esma temizlik şirketi olarak bu talepleri karşılamak için özel mobil ekipler oluşturduk. Ev temizlikleri bir çok farklı seçenek ile temizlenmektedir. Eşyalı ev temizliği, Boş ev temizliği, İnşaat sonrası Ev Temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği gibi.

Beylikdüzü ev temizliği hizmetinde aynı zamanda genel ev temizliği ve detaylı ev temizliği iki özel uygulamamız vardır. Genel ev temizliği hizmeti; Eşyalı yani yaşadığınız evlerde uygulanmaktadır. Yapılan çalışmalar; Evin camlarının silinmesi, genel toz alınması, banyo ve tuvaletlerin temizliği, mutfak ve dolapların dıştan silinmesi, zeminlerin silinmesi, kapıların genel tozlarının alınması şeklindedir. Detaylı Ev Temizliği; İnce temizlik olarak nitelendirdiğimiz temizlik çalışmasında temizlenecek olan ev içinde el değmemiş herhangi bir nokta kalmayacak şekilde yapılmasıdır. Camların çerçeveleri ile birlikte temizlenmesi, toz alınması, mutfak dolabı iç ve dışının temizlenmesi, ıslak ve kuru zeminlerin silinmesi, kapıların silinmesi şeklindedir.

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği

Genel olarak daha önceden herhangi bir ailenin yaşadığı ve sonrasında yeniden bir taşınma öncesinde yapılan temizliği içermektedir. Boş ev temizliği hizmetinde detaylı ev temizliği çalışması yapılmaktadır. Boş ev temizliğinde evin metre karesine bağlı olmak şartı ile en az 2 personel ile hizmet verilmektedir. Evde herhangi bir eşya olmaması nedeni ile gerekli olan temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından getirilmektedir.

Beylikdüzü Tadilat Sonrası Temizlik

Dolu veya boş ev içerisinde zaman zaman çeşitli tadilatlar yapılmaktadır. Bu tadilatların en çoğu mutfak, banyo, Sıhhi tesisat çalışmaları nedeni ile oluşmaktadır. Tadilat Temizliği olarak ta nitelendirdiğimiz çalışmalar da tadilat işlemleri bittikten sonra yapılan ince temizlik çalışmasıdır. Yapılan detaylı temizlik ile eviniz eski temiz ve hijyenik görünümüne yeniden kavuşacaktır.

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

Taşınılacak olan eve daha öncesinde herhangi bir ailenin oturmadığı sıfır dairelerin temizlenmesi için yapılacak çalışmanın adına inşaat sonrası temizlik denilmektedir. İnşaat temizliği çalışmasında öncelikle inşaat kalıntıları yani kapa pislikler temizlenmektedir. Sonrasında ise boya, kireç kalıntıları kazıma çalışması yapılarak temizlenmektedir. Özellikle pencere çerçevelerindeki kalıntılar, fayans ve oda köşelerindeki süpürgeliklerin üzerinde yer alan kalıntılar kazınmaktadır. Kazıma işleminde kullanılan doğru yöntemlerle kazıma yapılan alanda herhangi bir çizilme ve yıpranma söz konusu olmamaktadır. Bu işlemlerin son adımı olarak detaylı ev temizliği çalışması ile işlemlerimiz sona ermektedir.

Ev Temizliğinin tüm bölümlerinde Esma Temizlik Şirketi olarak memnuniyet garantili hizmetler sunuyoruz. Ve sizlere bu konuda güvence vermekteyiz.

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Beylikdüzü ilçemizde ofis olarak oluşturulan avm, rezidanslar, plazalar ve iş hanlarının çoklu nedeni ile temizlik talepleri de oldukça fazladır. Esma temizlik şirketi olarak ofis temizliği hizmetinde öncelikle boş, tadilat ve inşaat sonrası ofis temizliği çalışmaları yapmaktayız. Bunla birlikte hizmet veren ofislerde ise periyodik ofis temizliği çalışmalarını sürdürmekteyiz. İş ortamlarının temiz ve hijyenik olması verimliliği artırdığı yapılan bir çok bilimsel araştırmada kanıtlanmış durumdadır. Bu nedenle günün büyük bir zaman dilimini geçirdiğiniz ofislerin temizlik açıdan sorunsuz olması çok önemlidir. Esma temizlik şirketi olarak deneyimli personellerimiz ile haftalık periyodik ofis ve büro temizliği hizmeti ile sizler için bu konuyu çözüyoruz. Sözleşmeli sağladığımız hizmet olan ofis temizliği için en uygun fiyat için bizle iletişime geçe bilirsiniz.

Beylikdüzü Ofis Temizliği Şirketi

Beylikdüzü Ofis Temizliği Şirketi

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği hizmetlerimiz arasında en çok referans vereceğimiz hizmetler arasında başı çekmektedir. Dış cephe temizliği konusunda özellikle sepetli 27’lik ve 47’lik vinç destekli çalışmalar yürütmekteyiz. Bunun dışında uzatma, portatif iskele ve dağcılık yöntemleri ile dış cephe cam, kompozit ve reklam panolarının temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Dış cephe temizliği iş sağlığı ve güvenliği açısından riskli kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenle personellerimiz gerekli eğitimleri ve bu eğitimlerle ilgili sertifikalarını almaktadırlar. Beylikdüzü ilçemizde Dış Cephe Temizliği hizmeti için bizleri arayarak ücretsiz keşif talebinde buluna bilirsiniz.

Beylikdüzü Fabrika Temizliği

Beylikdüzü ilçemizde çok fazla sanayi bölgesinin olmasına bağlı olarak fabrika temizliği talepleri sayısı bir hayli fazdır. Esma temizlik şirketi olarak kurumsal hizmetleri ağırlık vermiş bir şirket olarak fabrika temizliği hizmetleri de bizler için çok önemlidir. Fabrika temizliğinde dış cephe temizliği, zemin temizliği, makinelerin temizliği, fabrika içerisinde yönetim bölümlerini oluşturan ofislerin temizlikleri gibi bir çok seçenek mevcuttur. Esma temizlik şirketi olarak taleplere göre en uygun çalışma planını oluşturarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda fabrika temizliğinde mesai kaybına yol açmamak için esnek çalışma saatleri ile hizmet vermekteyiz. Fabrika temizliğinde doğru fiyatlandırma yapabilmemiz için mutlaka ön inceleme yapmamız gerekmektedir. Bu nedenle bizleri keşif için araya bilirsiniz. Danışmanlarımız sizleri ziyaret ederek taleplerine göre uygun çalışma sistemini ve fiyatlandırmayı belirleyerek teklifi tarafınıza bildireceklerdir.

Beylikdüzü Zemin Temizliği ve Cilalama

Esma temizlik olarak zemin temizliği ve cilalama konusunda hizmet sunmaktayız. Zemin temizliği için özel olarak üretilmiş olan makineler ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Zeminlerin parke, fayans, taş, epoksi olma durumlarına göre farklı kimyasal ve farklı makine seçenekleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Zemin temizliği ve cilalama işlemlerinde işinin ehli personeller ile çalışma yapmaktayız. Doğru olmayan yöntemlerle işinin ehli olmayan personellerle yapılan çalışmalar sonrasında zeminde hasar ve bozulmalar söz konusu olabilmektedir. Bu konuda yeterli tecrübeye sahip olan Esma temizlik ekipleri gerekli çalışmaları titizlik ile yerine getirmektedir. Çağrı merkezlerimizi 7/24 arayarak zemin özellikleri konusunda bilgi vermeniz durumunda sizler için en uygun teklif oluşturulacaktır.

Beylikdüzü Villa Temizliği

Beylikdüzü ilçemizde yeni konseptlerden bir tanesi de müstekil olarak yapılan villalardır. Beylikdüzünde bu şekilde villa sayısında oldukça büyük bir artış söz konusudur. Özellikle beykent, gürpınar ve kavaklı ilçelerinde yapılan villa tipi konutlar ve sitelerin sayısı çoktur. Bu durum bizlere villa temizliği konusunda taleplerin yüksek olmasına yol açmıştır. Esma temizlik şirketi olarak villa temizliği taleplerini karşılayacak personel yapısına sahip olmanın getirdiği kolaylık ile talepleri sorunsuz olarak tamamlamaktayız. Villa temizliğinde mekanların büyük ve çoklu kat yapısına sahip olması nedeni ile doğru bir temizleme planlaması yapılması zorunluluktur. Şirketimiz bu konuda ekip yöneticilerine yeterli eğitimleri vermiştir. Villa temizliği konusunda bizleri istediğiniz zaman arayarak bildirimde buluna bilirsiniz.

Beylikdüzü Okul ve Dershane Temizliği

Okul ve dershaneler çocuklarımızın eğitimleri için en çok zaman harcadığı yerlerdir. Bu mekanların temiz ve hijyenik olması hem onların sağlığı hemde eğitimlerindeki kalitenin artması için hayati öneme sahiptir. Okul ve dershane temizlikleri düzenli olarak her gün yapılmak zorundadır. Esma temizlik şirketi Beylikdüzü ilçemizde yer alan 100’e yakın bu tur kurumlar için taleplere göre hizmet götürmektedir. Genel olarak sağladığımız hizmetler periyodik okul ve dershane temizliklerini içermektedir. Aynı zamanda tam zamanlı temizlik personeli temini çalışmalarımızda yer almaktadır. Okul ve dershane temizliklerinde sınıflar, tüm camlar, tuvaletler, koridorlar, öğretmen odaları gibi her alan için detaylı ve ince bir temizlik çalışması yapılmaktadır.

Beylikdüzü Okul Temizliği Şirketi

Beylikdüzü Okul Temizliği Şirketi

Beylikdüzü Depo ve Bodrum Temizliği

Depo temizliği ve bodrum temizliği çalışmaları bir birine çok yakın olan çalışmalardır. Bu iki bölümde boş büyük alanlardan oluşmaktadır. Genel itibari ile bu alanlar depolama yapılmadan önce temizlenmektedir. Depo ve bodrumlarda zemin temizliği çalışması yapılmaktadır. Aynı zamanda depolanacak ürünler için raf sistemleri var ise raf temizliği talebi de olabilmektedir. Fiyatlandırma zemin çeşidine ve metre kare büyüklüklerine göre belirlenmektedir. Fiyat teklifi için bizleri arayarak temizlik detaylarını vermeniz durumunda en uygun fiyatı hızlı bir şekilde tarafınıza iletmiş olacağız.

Beylikdüzü Site ve Merdiven Temizliği

Site temizliği hizmetimiz dahilinde site içerisinde yer alan bahçe, park, apartman merdivenleri, sulama, bahçe düzenlemesi gibi çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Ve bu çalışmaları periyodik olarak sürdürmekteyiz. Site temizliği içerisinde sadece merdiven temizliği üzerine de hizmetimiz vardır. Merdiven temizliği hizmetimizi haftada 1 gün olacak şekilde ayda 4 defa yapılmaktadır. Beylikdüzü kavaklı ve yakuplu ilçelerimizde bu tür talepleri karşıladığımız referanslarımız mevcuttur. Daire sayılarına göre fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Beylikdüzü Plaza ve İş Merkezi Temizliği

Plaza ve iş merkezlerinin temizlik seçenekleri; Merdivenlerinin temizliği, ortak kullanım alanlarının zemin temizliği, Dış cephe cam, kompozit ve reklam tabelalarının temizliği şeklinde listeleye biliriz. Esma temizlik şirketi olarak Plaza ve iş merkezlerinin bu bölümlerinin temizliği için temizlik personeli temini sağlamaktayız. Tam, yarı zamanlı personellerimiz merdiven, ortak kullanım alanlardaki zemin temizliğini özel makineler ile sağlamaktadır. Dış cephe temizliğini ise sepetli vinç veya diğer çözüm teknikleri ile sağlıklı bir şekilde yapmaktadır. Ücretsiz keşif için bizleri istediğiniz saat aralığında araya bilirsiniz.

Beylikdüzü Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk ve halı yıkama hizmetini özel makinelerimiz ile sizleri ziyaret ederek yapıyoruz. Çalışma sistemimiz sizlerle birlikte uygun bir randevu saati oluşturuyoruz. Daha sonrasında ekibimiz evinize veya ofisinize gelerek halı ve koltuklarınızı yıkamaktadır. Ekiplerimiz uzun süredir bu işi yaptığı için güvenle koltuk ve halılarınızı yıkata bilirsiniz. Koltuklar yanında berjer, çekyat, sandalye, yatak, perde yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. Halı olarak genelde yerinde Halıflex yıkama yapmaktayız. Bizleri arayarak randevu oluştura bilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü ilçemizde özel olarak son teknoloji alt yapısı ile kurulmuş olan fabrikamızda halılarınızı güvenli bir şekilde yıkamaktayız. Halılarınızı bizleri arayarak ücretsiz servislerimiz ile aldıra bilirsiniz. Halılarınız toz alma, yıkama, sıkma ve kurutma işlemleri sonrası paketleyerek adresinize getiriyoruz. Halı çeşidi olarak makine halısı, makine yün halıları, shaggy, el örme halısı gibi tüm halı çeşitlerini özel tekniklerle garantili olarak yıkıyoruz. Halılarınız yanında halı yıkama fabrikamızda yorgan, battaniye, zebra ve stor perdeleriniz de yıkanmaktadır.

Beylikdüzü Otel Temizliği

Esma temizlik şirketi olarak kurumsal hizmetlerimiz arasında yer alan otel temizliği çalışmalarını profesyonel bir anlayış ile sağlamaktayız. Günlük olarak çok fazla giriş çıkışların olduğu ve aynı zamanda insanların gecelerini geçirdiği otellerin temizlik ve hijyen açısından sorunsuz olması çok önemlidir bir otelin kalitesinin göstergesi için, Bu nedenle otel temizlikleri için periyodik, tam zamanlı ve yarı zamanlı personel desteği sağlıyoruz. Aynı zamanda genel otel temizliği hizmeti ile otelin tüm bölümleri detaylı olarak temizlenmektedir. Otel temizliği için bizlerden randevu olarak keşif yapma talebinde buluna bilirsiniz. Çalışmalarımızın tamamında iki tarafı koruyucu sözleşmeler yapılmaktadır.

Beylikdüzü Banka Temizliği

Beylikdüzü ilçemiz banka sayısı açısından oldukça geniş bir sayıya sahiptir. Aynı zamanda bankamatiklerin sayısı da binlerle ifade edilmektedir. Bu nedenle beylikdüzünde banka ve bankamatik temizliği konusunda talep sayısı oldukça fazladır. Bankalar için gerekli yasal süreçleri geçmiş personeller ile hizmet verilmektedir. Çünkü bankalar özel statüde olan güvenliği olmazsa olmaz olan işletmelerdir. Banka temizliğinde periyodik veya tam zamanlı personel desteği şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Genel itibari ile banka satın alması ile yapılan görüşmeler ve özel sözleşmeler ile bu çalışmaları yapmaktayız.

Beylikdüzü Hastahane Temizliği

Hastane temizliği her temizlik şirketinin baş edebileceği bir kategori değildir. Esma temizlik şirketi olarak hastahane temizliğinin önemini bilerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hastaneler için personellerimiz eğitimlerden geçirilmektedir. Hastalarımız ve personellerimizin sağlık açısından güvenliği için gerekli tedbirler alınmaktadır. Hastane temizliği esnasında kullanılan malzemeler olması gerektiği yerde ve olması gerektiği şekilde kullanılmaktadır. Hastane temizliği talepleriniz için bizleri arayarak taleplerinizi detaylı bildirmeniz durumunda siz değerli müşterilerimize sağlıklı çözümler sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Beylikdüzü Yangın Sonrası Temizliği

Başımıza genel bir felaket olan yangın sonrasında temizlik çalışması yapılmak gibi bir zorunluluk göz konusudur. Her ne kadar yangın sonrası mutlaka bir dekorasyon firması ile anlaşarak boy badana ve akşap bölümlerin yeniden yapılması şarttır. Esma temizlik şirketi olarak yangın sonrası temizlik hizmetinde öncelikle ortamda olan is ve kokunun giderilmesi sağlanmaktadır. Bunla birlikte yanan eşyaların atılarak geride kalan eşyaların temizliği de tarafımızca yapılmaktadır.

Beylikdüzü Su Baskını Temizliği

Zemin katta yer alan ev, ofis ve dükkanların bir problemi olan su baskınları nedeni ile büyük maddi kayıplar yaşanmaktadır. Beylikdüzü ilçemizde de zaman zaman su baskınları söz konusu olmaktadır. Su baskını temizliğinde öncelikle suların ortamdan pompa yardımı ile çıkarılması sağlanmaktadır. Daha sonrasında ise su ile gelen tüm balçık türü şeyler temizlenerek işlem tamamlanmaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Personeli Temini

Temizlik personeli temini hizmetimizde tam zamanlı, yarı zamanlı ve part time hizmet çalışmalarımız söz konusudur. Personel temini hizmetimizde personelimizin tüm yasal hakları olan şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Temizlik personeli temini konusunda şirketimizin yükümlülükleri şu şekildedir;

  • Personellerimizin tüm sgk ödemeleri tarafımızca yapılacaktır.
  • Personellerimizin yol parası ödemeleri tarafımızca yapılacaktır.
  • Personellerimiz firmamıza ait özel elbiseleri kullanarak hizmet verecektir.
  • Personellerimizin yıllık izinlerinde şirketimiz tarafından ek bir ücret talep edilmeden personel desteği sağlanacaktır.
  • Temizlik esnasında gerekli olan tüm araç, gereç ve temizlik malzemeleri talep edilir ise ayrı bir fatura karşılığı şirketimiz tarafından temin edilebilmektedir.
  • Beğenilmeyen Personeli değiştirme istekleri 15 gün içinde yerine getirilerek yeni personel görevlendirilecektir.

Beylikdüzü temizlik personeli temini için bizleri arayarak talepleriniz doğrultusunda teklif isteye bilirsiniz.

Beylikdüzü Cam Temizliği

Cam temizliği hizmetimiz ofis camları, dış cephe camları, ortak kullanım alanlarında yer alan camlar gibi bir çok seçeneğe sahiptir. Cam temizliği için bu konuda kendini yetiştirmiş olan personellerimiz tarafından hizmet verilmektedir. Özellikle yükseklik problemi olmayan dış cephe cam temizliğinde vinç ve dağcılık faaliyetleri için eğitimleri ve belgeleriniz almış personellerle hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü Mağaza Temizliği

Mağaza temizliği konusunda hizmetlerimiz öncelikle mağazaların açılış süreci öncesinde yapılan tadilat ve inşaat sonrası temizlikleri oluşturmaktadır. Daha sonrasında mağaza temizliği hizmetlerinde tam zamanlı ve yarı zamanlı personel desteği hizmeti veriyoruz. Son olarak bir çok şubesi olan mağazalar için açılıp ve kapanış esnasında ki yapılacak temizlikleri periyodik olarak sağlamaktayız.

Beylikdüzü Çatı Temizliği

Beylikdüzü Çatı Temizliği hizmetinde, apartman, bina, villa, avm, palaza çatıları temizlenmektedir. Özellikle kış aylarında yağmur, kar ve rüzgar nedeni ile çatılardaki oluklarda meydana gelen hasar ve pisliklerin temizliği yapılmaktadır. Aynı zamanda senede en az bir defa olacak şekilde periyodik çatı temizliği, bakımı ve onarımı yapılmalıdır. Bu konuda şirketimiz deneyimli personellerle hizmet sağlamaktadır.

Beylikdüzü Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik genel olarak ağır sanayi, imalathane ve fabrikalar tarafından talep edilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği açısından oldukça riskli bir çalışmadır. Bu nedenle bu konuda eğitimli ve donanımlı personellerimiz tarafından hizmet verilmektedir. İş yeri sahipleri ile yapılan risk incelemeleri sonrasında gerekli tedbirler alınarak çalışmalara başlamaktadır. Endüstriyel temizlik olarak, makine parkurları, yer üstü ve altı depolama tankları, su kanalları vb. alanlar temizlenmektedir. Bizleri arayarak keşif için randevu oluştura bilirsiniz.

Beylikdüzü Cafe ve Restaurant Temizliği

Cafe ve Restaurant temizlikleri ilk olarak faaliyete başlamadan önce yapılmaktadır. İnşaat sonrası ve tadilat sonrası cafe ve Restaurant temizliğini Esma temizlik şirketi olarak sağlamaktayız. Bunla birlikte rutin olarak cafe ve Restaurant cam, zemin ve mutfak temizliklerini şirketimiz sağlamaktadır.

Esma Temizlik Şirketi olarak hizmetlerimizin tamamında profesyonellik ve kurumsal anlayış içerisinde yer almaktayız.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmetlerimizin tamamında siz değerli müşterilerimize ESMA TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak sağlıklı ve sorunsuz çözümler sunduğumuzun teminatını veriyoruz. Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında bu alanda bu kadar geniş bir hizmet ağına sahip olan nadir şirketler arasına olmanın getirdiği tüm sorumlulukları tam olarak sağlamak bizler için gurur kaynağıdır.