Esenyurt Temizlik Şirketi

Esma temizlik şirketi çalışma alanlarını artırma yolunda yeniliklere devam etmektedir. Buna bağlı olarak Esenyurt Temizlik Şirketi talepleri içinde çözüm sunmaktadır. Esenyurt ilçemiz geniş bir nüfusa sahip ilçelerimizden bir tanesidir. Özellikle yeni yapılan büyük rezidans yapılanmaları sonucu temizlik şirketlerine olan taleplerde büyük bir artış söz konusu olmuştur. Bunun farkında olan Esma Temizlik bu ilçemizi de hizmet verdiği ilçeler arasına dahil etmiştir.

Esenyurt Temizlik Şirketleri arasında lider bir konumda olabilmek için gerekli olan alt yapıya sahip olan şirketimiz çalışmalarını yeterli bölge analizi yaptıktan sonra çeşitli bölgeye uygun yenilikleri de bünyesine dahil ederek hizmete adım atmıştır.

Esma temizlik şirketi olarak hizmetlerimiz sayfasında yer alan tüm hizmet kategorilerini aynı şekilde Esenyurt sınırları dahilinde gelen talepler için geçerlidir. Bu hizmetleri sıralamadan önce neden Esma temizlik şirketinin Esenyurt için doğru bir seçim olduğu konusunda bilgi vermek istiyorum.

Esenyurt Temizlik Şirketleri arasında Esma Temizlik Neden Doğru Seçim?

Esenyurt temizlik şirketi arayışlarında Esma Temizlik Şirketinin farkı şu şekildedir;

 1. Hizmetlerinin tamamında siz değerli müşterileri için her zaman en iyisini düşünmekte ve hedeflemektedir.
 2. Hizmetlerinin kontrolünde önce kendi ekip sorumlusu kontrol edip hataları tespit ederek sizlerin bir hata yada sorun bulmasına izin vermemek için çalışmaktadır.
 3. Fiyat politikasında olması gereken en doğru fiyat çalışmasını yaparak belirlemektedir. Bu sayede gereksiz şişirme bir fiyat ile karşı karşıya kalmayacağınız dan emin olabilirsiniz.
 4. Ekipleri bayan veya bay olmak üzere çeşitlilik içerisindedir. Çalışanlarının tamamı gerekli eğitimleri almış yeterli tecrübeye sahiptir.
 5. Çalışmaların büyüklüğüne göre personellerin başında bir ekip sorumlusu mutlaka yer almaktadır. Bu sayede zaman en iyi şekilde kullanılarak çalışma yapılmaktadır.
 6. Kullanmış olduğumuz endüstriyel temizlik malzemeleri en iyi markalardan oluşmaktadır. Aynı zamanda personellerimiz kullanılan malzemeler için gerekli bilgilere sahiptirler. Bu konuda gerekli çalışmalar personel sorumlularımız tarafından verilmektedir.
 7. Kullanılan makine ekipmanları en iyi şekli ile bünyemizde yer almaktadır. Zemin yıkama için itmeli makine ve rota kullanımımız mevcuttur. Bunun dışında gerekli olan merdiven, uzatmalar, cam silme aparatları, sepetli vinç gibi tüm ekipmanlar sağlanmaktadır.
 8. Çalışmalar esnasında hizmet bitimi mesai bitimi ile denk getirilmektedir. Yani sizlerin onayı olana kadar çalışmalar sürdürülmektedir.
 9. Esma temizlik şirketi olarak hizmetlerimiz tamamında samimi ve geri dönüşümü olacak şekilde bir yaklaşım içerisinde temizlik taleplerini tamamlamaktadır.

Esma Temizlik Şirketi olarak Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler şu şekildedir;

Ev Temizliği Hizmeti ; Esenyurt ev temizliği talepleriniz için çözümler sunulmaktadır. Ev temizliğinde Boş Ev Temizliği, İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliği ve son olarak eşyalı olan evler için gündelikçi ev temizliği yapan bayan talepleriniz yerine getirilmektedir. Boş ve inşaat sonrası ev temizliklerinde detaylandırılmış bir çalışma yapılmaktadır. Bu çalışma sonrası eviniz taşına bileceğiniz bir duruma getirilmektedir. Bu çalışmalar için en az iki personel ve talebe göre daha fazla personel görevlendirilmektedir. Gündelikçi temizlikçi bayan taleplerinizde genelde bir personel ile çalışma yapılmaktadır. Ancak evin büyüklüğü ve taleplere göre bu personel sayısında artışa gidile bilinmektedir.

Ofis Temizliği; Esenyurt ofis temizliği çalışmalarımız genel olarak ev temizliği çalışmalarına benzerlik göstermektedir. Ofis temizliği çalışmalarımızda tadilat sonrası veya kullanım öncesi temizliklerin yanında periyodik olarak yaptığımız rutin temizlik çalışmalarımızda yer almaktadır. Sözleşmeli olarak yaptığımız çalışmalarda haftalık olarak gerçekleştirilmektedir. Fatura karşılığı aylık ödeme talebinde bulunmaktayız.

Fabrika Temizliği ; Esenyurt bölgesi sanayi bölgesi olarak nitelendire biliriz. Özellikle kıraç, hadımköy semtleri özellikle fabrika konusunda yoğunluk mevcuttur. Esenyurt Fabrika Temizliği talepleri doğrultusunda öncelikle keşif çalışması mutlaka yapılmaktadır. Bu çalışma sonrasında gerekli olan bilgiler alındıktan sonra bir teklif metni ile çalışma başlatılmaktadır. Teklifin kabulü sonrasında gerekli olan ön çalışma sonrasında en uygun zaman planlaması yapılarak fabrika temizliği çalışması başlatılmaktadır. Standart prosedürler dahilinde çalışma sonuçlandırılmaktadır.

Dış Cephe Temizliği; Yaz aylarında özellikle taleplerin çok fazla olduğu bir temizlik seçeneğidir. Büyük katlı binaların cam, kompozit ve reklam panolarının silinmesini içermektedir. Dış cephe temizliklerinde genelde 27’lik, 35’lik ve 45’lik sepetli vinçler ile dağcılık yöntemleri ile çalışmalar yapılmaktadır. Çalışmalar esnasında güvenlik önlemleri alınmaktadır ve kesinlikle işinin ehli deneyimli personel yapısı ile çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Yangın Sonrası Temizliği ; Esenyurt ilçemizde oluşa bilecek yangın sonrası ev, ofis ve iş yerlerinin tekrardan eski hallerine gelmesi için yaptığımız bir çalışma seçeneğidir. Genel olarak yangın sonrası çok fazla is ve koku kalmaktadır. Bunun için özel kimyasallar kullanarak bu koku ve isin giderilme çalışması Esma temizlik şirketi olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda is nedeni ile zarar görmüş eşyaların temizliği de tarafımızca yapılmaktadır. Yangın sonrası temizlik talepleriniz için mutlaka keşif yapmamız gerekmektedir. Ücretsiz keşif talebi için bizleri araya bilirsiniz.

Zemin Temizliği ve Cilalama ; Zemin temizliği çalışması kendi başına bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Zeminlerin çeşidine göre çok farklı temizlik ve cilalama yöntemleri mevcuttur. Ancak bunları için yapılan en standart çalışma, rota, itmeli makine ve binmeli makine çeşitlerinin bir tanesinin kullanılması ile ortaya çıkan uygulamalardır. Esenyurt temin temizliği konusunda talepleriniz için bizlerle iletişime geçe bilirsiniz. Özellikle fabrika, ofis, otopark zemin temizlikleri konusunda bir çok referansımız mevcuttur.

Otel Temizliği; Esenyurt ilçemiz de yer alan otellerin temizliği konusunda çalışmalar yürütmekteyiz. Özellikle günlük oda temizliği konusunda oda görevlisi ve ortacı personel hizmetlerimiz mevcuttur. Odaların misafirlere hazırlanması, koridorların temizliği gibi tüm çalışmaları deneyimli ekiplerimiz ile sağlamaktayız. Bu konuda sabit personel desteğimiz, periyodik personel desteğimiz gibi seçeneklerimiz mevcuttur.

Banka Temizliği; Esenyurt banka şubeleri için periyodik veya tam zamanlı personel hizmetini Esma Temizlik Şirketi olarak sağlamaktayız. Banka temizliklerinde genel olarak en önemli olan personellerin güvenilir olmasıdır. Bu konuda gerekli olan tüm tedbirleri almaktayız. Aynı zamanda personellerin genel iş akışını sağlayacak yetkili şefleri mutlaka başlarında yer almaktadır. Bank şubesi temizliği konusunda bizlerle iletişime geçmeniz durumunda gerekli ön çalışma yapılarak teklifler hazırlanacaktır.

Su Baskını Temizliği; Esenyurt dere yataklarının çok olduğu bir ilçemizdir. Aşırı yağmurlar sonrasında oluşan su akıntıları nedeni ile bodrum katlarda yer alan ev ve iş yerlerinde su baskınları oluşmaktadır. Özellikle apartmanların zemin katlarında oluşan su birikintileri ve logarların taşmaları büyük problemlerin oluşmasına neden olmaktadır. Esma Temizlik Şirketi olarak deneyimli ekiplerimiz ile bu problemlerin çözülmesi için çalışmalar yapmaktayız.

Okul ve Dershane Temizliği; Esenyurt ilçemizde yer alan okul ve dershanelerimiz için temizlik çalışmalarını yürütüyoruz. Okullarımız ve dershanelerimiz hijyen açısından çok önemli mekanlardır. Bağışıklık sistemleri daha tam olarak gelişmemiş olan çocuklarımızın mikroplardan uzak durması çok önemlidir. Bu nedenle okul ve dershanelerin koridorları, tuvaletleri, sıraları, merdivenleri gibi bölümleri periyodik olarak düzenli bir temizlik çalışması yapılmalıdır. Esma Temizlik Şirketi olarak bu tür çalışmalarda düzenli, yarı zamanlı veya periyodik personel desteği sunmaktadır. Aynı zamanda tadilat sonrası ve açılış öncesi okul dershane temizlikleri yapılmaktadır. En iyi fiyat garantisi ile bizleri keşif için çağıra bilirsiniz.

Plaza ve İş Merkezi Temizliği; Gün içerisinde bir çok insanın dolaştığı girip çıktığı bu tür yerlerin temizlikleri sağlık açısından çok önemlidir. Bu nedenle bu tür mekanlar için Esma temizlik şirketi olarak tam zamanlı temizlik personeli temini yapılmaktadır. Aynı zamanda yeni açılan veya tadilat görmüş bölümler içinde temizlik seçeneklerimiz mevcuttur.

Site ve Merdiven Temizliği; Site temizliğinde ve aynı zamanda site temizliği içerisinde olan merdiven temizliği hizmetimizde çalışmalarımız taleplere göre farklılık göstermektedir. Genel olarak sadece merdiven temizliği hizmet taleplerin de haftada bir gün detaylı temizlik yapılmaktadır. Bunun dışında çöp alma, bahçe temizliği gibi çalışmalarımızda mevcuttur. İhtiyaçlarınız konusunda iletişime geçmeniz durumunda sizler için en iyi fiyat ve çalışma teklifi hazırlanacaktır.

Depo ve Bodrum Temizliği; Genel olarak bu tür mekanlar üretim yapan firmalar için üretim fazlası ürünlerin toplandığı bölümler olarak nitelendirilmektedir. Bu tür alanların rutubetten uzak olması gerekiyor. Hijyenik açıdan ürünlerin güvenliği için bu temizliklerin yapılması çok önemlidir.

Villa Temizliği; Villa temizlikleri ev temizlikleri ile paralellik göstermektedir. Bu mekanların ev temizliklerinden tek farklı çok büyük olması ve katlı yapılar olmasıdır. Villa temizliklerinde personellerimizin sayısı en az 3 ve üstü kişiden oluşmaktadır. Bu nedenle personellerin iş bölümü yapması hem zaman hem de sağlıklı bir temizlik için olmazsa olmazlar arasındadır. Villa temizliklerinde bu nedenle mutlaka bir şefimiz görev yapmaktadır.

Cam Temizliği; Esenyurt ilçesi ofis ve iş yerlerinin oldukça çok olduğu bir bölgedir. Bu nedenle bu bölgede cam temizliği talebi oldukça fazladır. Esma temizlik şirketi olarak bunun farkındayız ve buna yönelik deneyimli işinin ehli personel yapımız ile cam, reklam panosu, dış cephe gibi temizliklere memnuniyet garantili hizmet sunuyoruz.

Hastahane Temizliği; Hastane temizlikleri rutin ve düzenli bir çalışmanın gereksinim olduğu yerlerdir. Hastaların hijyenik ortamlarda tedavi görmeleri için mutlaka düzenli ve sürekli hasta odalarının, koridorların ve tuvaletlerin hijyenik olması şarttır. Aynı zamanda personellerin kendi sağlıkları için dikkatli bir çalışma yapmalıdırlar. Esma temizlik şirketi olarak bu konuda deneyimli bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Mağaza Temizliği; Mağazaların temizlenmesi genel olarak kapanış saatlerinde yapılmaktadır. Ve aynı zamanda gün içerisinde zemin temizliği yapılmalıdır. Ve son olarak gün içerisinde ortaya çıkacak ani müdahale gerektiren temizlik ihtiyaçlarında çözümler sunulmaktadır. Bu tür çalışmalar için tam zamanlı ve yarı zamanlı personel temini yapılmaktadır.

Temizlik Personeli Temini ; Esma temizlik şirketi olarak talep etmeniz durumunda tam zamanlı yarı zamanlı ve part time temizlik personeli ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Temizlik personeli temininde personeller ile ilgili yasal tüm sorumluluklar şirketimize ait olmaktadır. Sgk ödemeleri, yol parası ödemeleri, Maaş ödemeleri, Tazminat ödemeleri vb. Personellerimizin yıllık izinlerinde ücretsiz olarak personel desteği de aynı zamanda şirketimizin sorumlulukları arasında yer almaktadır. Talepleriniz için bizlerle iletişime geçmeniz durumunda sözleşmemiz ve teklifimiz tarafınıza iletilecektir.

Esma Temizlik Şirketi olarak Esenyurt temizlik şirketleri arasında en iyi olmak için çalışmalarında müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Esma Temizlik Olarak Hizmet Öncesi Müşterilerimizden Talep Ettiklerimiz Nelerdir?

 1. Temizlenecek mekanda mutlaka su bulunmalıdır.
 2. Temizlenecek yerde mutlaka elektrik bulunmalı aynı zamanda priz ve elektrik lambaları çalışır halde olmalıdır.
 3. Mekan içerisinde su gideri olmalıdır. En az bir su gideri mutlaka olmalıdır.
 4. Temizlik öncesinde özellikle keşif yapılmadan fiyat verilen ev ve ofisler için istenilen temizlik talepleri detaylı bir şekilde bildirilmelidir. Ve mutlaka temizlenecek yerin metre karesi, camların uzunlukları konusunda bilgi verilmelidir tarafımıza.
 5. Temizlik bitiminde bu temizliğin onaylanması için bir kişi mutlaka gözetmenlik yapmalıdır. Eğer ki böyle bir kişi yok ise iş bitiminden 24 saat geçmesi durumunda sorumluluk bizlerden çıkmış olacaktır.
 6. Ödemeler konusunda nakit ya da hesaba para yatırma konusunda ön bilgi anlaşma sonrasında verilmelidir.
 7. Temizliğe gelinecek adres detaylı bir şekilde tarif edilmelidir. İşe erken başlama konusunda bu çok önemlidir.

Esma Temizlik Esenyurt için Anket Çalışması

Temizlik Şirketleri ile yaşadığınız en büyük problem ne oldu?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

 

Esma Temizlik Şirketini Sizler için en doğru kelimeler ile tanıtmak gerekir ise;

  • Güvenilir
  • Kurumsal
  • Profesyonel
  • Garantili

 

Esma temizlik şirketi olarak yukarıda yer alan tüm özellikleri en iyi şekilde bünyemizde barındırdığımızdan emin olabilirsiniz.

Esma Temizlik, Esenyurt Temizlik Şirketi Hizmeti Tanıtım Videosu!


Müşterilerimizden Beklentimiz!

Esma Temizlik Şirketi olarak bizlerden hizmet almış olan tüm müşterilerimizden aşağıdaki yorum bölümünden şirketimiz ve hizmetlerimiz konusunda olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi bildire bilirsiniz. Amacımız müşterilerimizin kendi dillerince bizleri diğer müşteri adaylarımıza tanıtmalarıdır. Bizler hizmetlerimizden eminiz ve bu konuda sizlerden açık bir şekilde olumlu yada olumsuz yorum beklemekteyiz.