Ofis Temizliği

Esma temizlik şirketi olarak Ofis Temizliği hizmetlerini bir çok farklı seçenek ile sunan nadir Temizlik Şirketleri arasında yer almaktayız. Ofis temizliğini tam zamanlı personel desteği, yarı zamanlı ve part time personel desteği ile sürdürmekteyiz. Bu çalışmalar genel olarak haftada bir veya iki defa olacak şekilde periyodik olarak yapılmaktadır. Çalışmaya başlanmadan önce özleşme yapılarak şirketimizin ve ofis yönetiminin tüm sorumlulukları belirlenmektedir. Ofis temizliği çalışmalarında malzemeler talep edilmesi durumunda sözleşmede belirtilmesi durumunda şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Ofis temizliğinde yukarıda saydıklarımız aktif olarak hizmet veren ofisler için geçerlidir. Bunun yanında yeni açılacak olan ofisler için boş, inşaat sonrası ve tadilat sonrası ofis temizliği hizmetleri de sunulmaktadır. Bu temizlik esnasında ince ve detaylı temizlik hizmeti yapılmaktadır. Genel olarak 3 ve üzeri personel ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyeti başarımızın göstergesi olarak algılanmaktadır ve buna yönelik çalışmalarımızı %100 memnuniyet hedefi ile yapmaktayız.

Ofis temizliği hizmetlerimiz için bizleri arayarak sözleşme şartlarını öğrene bilirsiniz. Aynı zamanda sadece ofis cam temizliği, Ofis dış cephe temizliği gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Bizleri arayarak talepleriniz bildirmeniz durumunda sizlere özel çalışma planı belirlenmekte olacaktır.

Esma temizlik şirketi olarak ofis, ev ve diğer tüm temizlik hizmetlerimizde sizlerin taleplerine göre kişiye ve firmaya özel çalışma planları hazırlanmaktadır.