Okul Temizliği

Esma Temizlik Şirketi olarak okul temizliği hizmetini çeşitli alternatifler içerisinde sürdürmekteyiz. Okul temizliklerinde ilk önceliğimiz tadilat veya inşaat sonrası okul temizliği hizmetidir. Bu hizmetlerimiz dışında periyodik okul temizliği, Tam zamanlı ve yarı zamanlı personel destekli okul temizliği seçeneklerimiz vardır.

Okul temizliği hizmetimiz genel olarak taleplere göre farklılıklar göstermektedir. Ancak standart temizlikte, Sınıfların zeminleri ve sıralarının temizliği, tüm okulun camlarının silinmesi, koridorların silinmesi, tuvaletlerin detaylı anti bakteriyel temizliğin yapılması, öğretmen ve memurların sınıflarının silinmesi gibi çalışmalar yapılmaktadır. Okul temizliğinin doğru yapılması çok önemlidir. Çünkü çocuklarımızın bağışıklık sistemleri daha net olarak gelişmemiştir. Yanlış ve verimsiz yapılan bir temizlik sonrası ortaya çıka bilecek bakteriyel bir problem çok hızlı salgın oluşturacaktır. Bu salgın sonucu bağışıklık sistemleri daha gelişmemiş olan çocuklarımızda büyük problemler oluştura bilir.

Esma Temizlik Şirketi olarak okul temizliği konusunda hizmetimize güvenmekteyiz. Gerek personel yapımız gerek ise temizlik esnasında kullandığımız endüstriyel temizlik malzemeleri olması gerektiği şekilde kalitelidir.

Esma Temizlik olarak işimizin ehliyiz, Temizlik konusunda referanslarımızı incelemeye bilirsiniz. Hizmetlerimizin tamamında memnuniyet ve hizmet garantisi vermekteyiz. Tek yapmanız gereken bizleri arayarak gerekli bilgileri vermeniz ve sonrasına yapacağımız ücretsiz keşif ile sizlere en uygun fiyat ile teklifimizi sunmak olacaktır.