Çatalca Temizlik Şirketi

İstanbul’un merkeze en uzak ilçeleri arasında yer alan çatalca için Esma temizlik şirketi olarak hizmet götürmekteyiz. Şirket politikası olarak İstanbul sınırları içerisinde her noktaya hizmet götürmekteyiz.  Çatalca temizlik şirketi talepleri için bizlerle iletişime geçmeniz durumunda sizler için en uygun fiyat ile teklif tarafınıza sunulacaktır.

Çatalca ilçemiz için mevcut hizmet kategorilerimizin birçoğunu işletmekteyiz. Bu hizmetlerimiz ve detayları konusunda bilgiler yazımız içerisinde yer alacaktır.  Çatalca temizlik taleplerinde önceliğimiz kurumsal hizmetler olmaktadır.

Çatalca Dış Cephe Temizliği

Kurumsal hizmetlerimizin başında yer alan dış cephe cam temizliği konusunda hizmet sağlamaktayız. Talep edilen dış cephe temizliği büyüklüğüne göre uzatma, sepetli vinç, hareketli platform gibi yöntemler kullanılarak çalışma gerçekleştirmekteyiz. Dış cephe cam temizliği için personel seçimimiz işinin ehli olan ve gerekli eğitimleri almış kişilerden oluşmaktadır. Dış cephe temizliği her temizlik şirketinin başara bileceği bir temizlik seçeneği değildir. Bu nedenle bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmamızın getirdiği önemli bir avantaj söz konusudur.

Çatalca Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği çalışmalarımız fabrikanın taleplerine göre değişkenlik göstermektedir. Fabrika temiz temizliği, dış cephe temizliği, ofis temizliği, zemin temizliği, makine temizliği gibi seçenekler mevcuttur. Esma temizlik şirketi olarak bu taleplerin tamamında kurumsa ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Fabrika temizliğinde periyodik hizmetlerimizde söz konusu olmaktadır. Aynı zamanda mesai kaybına neden olmaması için gece çalışmalarımızda hizmet seçeneklerimiz dahilindedir.

Çatalca Villa Temizliği

Çoklu kat yapılarına sahip olan villalar çatalca ilçesinde özellikle yazlık seçenekleri ile yer almaktadır. Taleplerin çok olması nedeni ile Esma Temizlik olarak villa temizliği çalışmalarını bu ilçemiz içinde gerçekleştiriyoruz. Villa temizliği standart ev temizliklerinden oldukça farklıdır. Normal ev temizliğinde 1 veya 2 personel ile hizmet verir iken villa temizliğinde ise en az 4 ve üstü personel ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun sonucu olarak bu personeller arasında işin koordinasyonun yapılması gerekmektedir. Esma temizlik ekipleri villa temizliklerinde oldukça deneyimlidir.

Çatalca Banka, Hastane, Otel, Plaza, Mağaza Temizliği

Kurumsal hizmetlerimiz arasında yer alan bu temizlikler çatalca da çok nadir olsa da her müşterimizin talebini karşılamak gibi bir mecburiyeti üstlenmemiz nedeni ile hizmet seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Bu kurumsal temizlik hizmetlerinde personel ve kullanılan malzemenin önemi büyüktür. Esma temizlik şirketi olarak bu alanda yeterli personel deneyimi ve malzeme seçeneğine sahip olduğumuzu ve talepleriniz garantili bir şekilde tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çatalca Ofis ve Ev Temizliği

Genel olarak tadilat ve inşaat sonrası ev ve ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Ev ve ofis temizliklerinde çoklu personel ile çalışma yapılmaktadır. Yapılan temizlikler detaylı olarak ince temizlik şekli ile sizlerin yeni yerinize taşınmanızı sağlayacak bir temizlik çalışması olacaktır.

Ev ve Ofis Temizliği Seçeneklerimiz; Tadilat sonrası, İnşaat sonrası, Taşınma öncesi temizlik seçeneklerini kapsamaktadır. Aynı zaman periyodik ofis temizliği talepleriniz de dikkate alınmaktadır.

Çatalca Su Baskını ve Yangın Sonrası Temizliği

Doğal afetler sonrasında yapılacak temizlik çalışmalarımız kurumsal hizmetlerimiz dahilinde yerine getirilmektedir. Bu çalışmalarda özel kimyasallar kullanılmakta olup doğal afet sonrasında oluşan tüm izlerin yok edilmesi için mücadele verilmektedir.

Çatalca Temizlik Personeli Temini

Tam zamanlı, Part time ve yarı zamanlı personel talepleriniz yerine getirilmektedir. Personellerin sgk ve tüm yasal sorumlulukları şirketimiz tarafından karşılanmakta olacaktır.

Esma Temizlik Şirketi ile sizde çatalca ilçesindeki temizlik taleplerinizi sorunsuz, kaliteli ve en uygun fiyata yaptıra bilirsiniz. Şirketimiz ile ilgili referanslarımızı incelemenizi rica etmekteyiz.

Çatalca temizlik şirketleri arasında doğru çözümleri sunan nadir şirketler arasında olmanın verdiği güven ile sizinleyiz.