Su Baskını Temizliği

Doğal afetlerden bir tanesi olan su baskınları nedeni ile ev, ofis ve depolarımızda büyük sorunlar yaşanmaktadır. Maddi kayıpların yaşandığı su baskını sorunlarında Esma temizlik şirketi olarak temizlik çözümleri sunmaktayız. Su baskınları sonrası oluşan balçık oluşumları detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Su baskınları sonrasında suların tasfiyesi için gerekli olan pompa talepleri şirketimiz tarafından çözümlenmektedir.

Su baskını temizliği hizmetimizin adımları şu şekildedir. Öncelikle inceleme yapılarak gerekli güvenlik önemleri alınmaktadır. Bu güvenlik önlemleri elektrik kaynağının kesilmesi, su tasfiyesi için uygun yerin belirlenmesi, mevcut zarar görmemiş olan eşyaların korunması şeklindedir. Sonrasında ise pompa kurulumu yapılarak su tasfiyesi yapılır. Bu işlem sonrasında balçık temizliğine gidilir. Ancak ortamın şartlarına göre önce zarar görmemiş malzemenin kurtarılması çalışması da yapılabilinir.

Su baskını temizliği sonrasında su baskını öncesi duruma getirme çalışmaları ince temizlik dahil yapılmaktadır. Esma temizlik şirketi olarak bu konuda sizlere güvence vermekteyiz. Hizmetlerimizde izlerin memnuniyetleri bizlerin başarısı olarak görmekteyiz. Bu nedenle hizmete başlamadan önce oluşa bilecek aksilikler konusunda mutlaka yeterli bilgiyi tarafınıza ileterek verdiğimiz tüm sözleri tutmak için çalışmakta olacağız.

Hızlı iletişim ve hızlı müdahale için bizleri 7/24 araya bilirsiniz. Tüm iletişim kanallarımız iletişim sayfamızda yer almaktadır.